صفحه اصلی  >  محصولات  >  گلد بیف پرو

گلد بیف پرو پلاسما


گلد بیف پرو پلاسما
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

کارایی:

 

  • کمک قابل توجهی به کاهش التهاب و از بین بردن اختلال در سد روده می شود
  • بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن و افزایش جذب مواد غذایی
  • کمک به سرعت و اثربخشی پس از فعالیت فیزیکی

 

تعریف عمومی:

 

برای درک بهتر موضوع شما باید توجه داشته باشید که هر گونه فعالیت فیزیکی ممکن است عملکرد سیستم ایمنی بدن ما را تحت تاثیر قرار دهد.

 

میزان سطح سلول های ایمنی خون ثابت شده، پس از ورزش به 24 ساعت برای کاهش به حالت عادی زمان نیاز دارد .

 

تولید آنتی بادی (عمدتا از طبقه غلظت IgA) که وظیفه اساسی محافظت از سیستم ایمنی بدن را به عهده دارد و غشای مخاطی (روده و حفره دهان) خط مقدم دفاع در برابر عوامل بیماری زا است نیاز کاهش می یابد.

 

کاهش ترشح این نوع ایمونوگلوبولین ها منجر به افزایش توانیایی میکروارگانیسم های بیماری زا پایبند به اپیتلیوم روده، افزایش نفوذپذیری از اپیتلیوم و در نتیجه، افزایش خطر ابتلا به نفوذ پاتوژن به دیواره روده میگردد که در موارد شدید ممکن است به ظهور اختلال عملکرد در ارگان های متعدد بدن منجر شود.

 

سطح یکی از باکتریایی سمی بعد از ورزش در یک گروه از دوندگان ماراتن تجزیه و تحلیل شد که در 80 درصد موارد مورد بررسی این سطح به حد غیر مجاز رسید. در 2 درصد موارد به درجه خطر مرگ رسید که باورش بسیار سخت بود.

 

نتایج مشابه در مطالعات انجام شده در میان ورزشکاران سه گانه یافت شده است که در آنها سطح اندوتوکسین 4 بار پس از اتمام فعالیت فیزیکی بالا رفت وعینا در همان زمان سقوط 60 درصدی آنتی بادی ضد سم نیز روئیت گردید.

 

اثرات مستقیم فیزیولوژیکی گزارش شده توسط ورزشکاران عبارتند از: اضطرار ادرار، نفخ، آروغ زدن و مشکلات معده و در اغلب موارد با خستگی بیش از حد همراه میشوند.

 

 درآزمایشاتی که در آن از پروتئین های پلاسما مصرف شده صورت گرفته :

 

گزارش 40٪ کاهش سطح اوره پلاسما (افزایش اثربخشی استفاده از پروتئین و یا کاهش کاتابولیسم اسید آمینه)

 مقدار غذا مصرف روزانه نیز قابل توجهی افزایش و اثر انطباق مواد مغذی تا 19٪ بهبود یافته است. افزایش دسترسی به اسید آمینه ها با بهبود متوسط ​​ توده بدن روزانه تا اندازه 23٪ همراه بوده است. پیشرفت توده خشک بدن نیز 16 درصد افزایش یافته است.

 

مطالعات از سوی دیگر، نشان داده اند که مصرف پلاسما پودر (5) تغییر مثبت در ساختار اپیتلیوم روده (بزرگتر نمودن طول پرزهای روده، کاهش نفوذ پذیری منفعل پرزها) و در نتیجه بهبود عملکرد اپیتلیوم را بهمراه دارد.

 

لازم به توضیح میباشد که این محصول شامل دوز بسیار بالایی (به اندازه 1750 میلی گرم) از پروتئین قابل هضم در یک قرص مگا Tabs میباشد.

 

همچنین یک مجموعه کامل از اسیدهای آمینه proteinogenic با میزان قابل توجهی از اسیدهای آمینه اگزوژن (EAA) و همچنین جمله اسیدهای آمینه با زنجیره شاخه (BCAA)

 

  • این محصول فاقد لاکتوز است
  • ال آرژنین (ارگ) 3 برابر بالاتر از محتوای پروتئین آب پنیر
  •  L- تیروزین 1.5 برابر بیشتر از پروتئین آب پنیر
  •  L-سرین بالاتر از محتوای پروتئین آب پنیر
  •  L- تریپتوفان بالاتر از محتوای پروتئین آب پنیر
  •  L- هیستیدین بالاتر از محتوای پروتئین آب پنیر

 


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner