صفحه اصلی  >  محصولات  >  افزایش وزن

مکس مس ۳ ایکس ال


مکس مس ۳ ایکس ال
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

مکس مس ۳ ایکس ال یک منبع انرژی متمرکز شامل مجموعه ای از کربوهیدرات ها و پروتئین های حیوانی سالم و سازگار با بدن انسان میباشد که همگی توسط متخصصان ما انتخاب و ترکیب شده اند تا توده های عضلانی فوق العاده ای را برای مصرف کنندگان به وجود آورند.

 

این محصول شامل زنجیره ای از آمینو اسیدهای مهم پروتئین وی میباشد که به سه فرم ایزوله سازگار، متمرکز و هیدرولیز شده، در آمده اند. پژوهش ها نشان داده اند که پروتئین موجب رشد و نیز حفظ و نگهداری بافت های ماهیچه ای میشود.

 

کربوهیدرات ها منبع اصلی انرژی برای ماهیچه های درگیر در فعالیت های بدنی محسوب میشوند. در نتیجه افراد ورزشکار برای جلوگیری از استفاده بدن از پروتئین های ساختاری به عنوان منبع فرعی تامین انرژی، باید همواره این کربوهیدرات های مورد نیاز بدن خود را به طور مطلوب تامین کنند. کربوهیدرات های ساده در قالب دکستروز های خالص و با قابلیت جذب آسان ارائه میشوند.

 

تامین مطلوب این ترکیبات برای بدن به همراه تمرینات فیزیکی مناسب موجب جایگزینی سریع منابع گلیکوژن میشود و به حفظ انرژی در سطح مطلوب کمک میکند. همچنین بدن را در مقابل افتادگی، نافرم شدن وفرایندهای کاتابولیک محافظت میکند.

 

این محصول حاوی کراتین منوهیدرات است. ترکیبی که به طور مستمر باعث تجدید ذخایر فسفوکراتین در بدن میشود، بستری که برای ترکیبات ATP بسیار ضروری محسوب میشود و موجبات تجدید سریع تر آن ها را فراهم میسازد.

 

ATP ترکیبی است که انرژی را در فرم شیمیایی خود ذخیره میکند به طوری که این انرژی هر لحظه آماده است تا توسط بدن به فرم مکانیکی تغییر شکل پیدا کند. این مکانیزم و این بستر انرژی که فسفوکراتین نیز یکی از آن ها محسوب میشود به عنوان فاکتوری بسیار مهم در ورزش های قدرتی و قدرتی-سرعتی میباشد.

 

تورین نه تنها به طور موثر از تغییر شکل و دگرگونی پروتئین در بدن محافظت میکند، بلکه دارای خواص آنابولیک نیز میباشد. تامین مطلوب این اسید آمینه با ارزش در ترکیب با کربوهیدرات های ساده، در بدن شرایطی را فراهم می آورد که موجب انتقال بهتر و سریعتر تورین به سلول های ماهیچه ای میگردد. علاوه بر این، این ترکیب به طور قابل توجهی، طول مدت تمرین را افزایش میدهد و سطح انرژی بدن را در کل طول تمرین در یک حد مناسب نگه میدارد.

 

با استفاده از مکس مس ۳ ایکس ال شما میتوانید مطمئن باشید که ماهیچه های شما نه تنها هیچ وقت با کمبود سوخت مواجه نخواهند شد بلکه یک محرک فوق العاده برای رشد و بازسازی نیز در اختیار دارند. تنها وظیفه شما این است که با مصرف این محصول برای ماهیچه های خود انرژی تامین کنید. مکس مس ۳ ایکس ال به شما کمک می کند تا در کمترین زمان و امن ترین شکل به نتیجه دلخواه خود برسید و از افزایش حجم ماهیچه ها و نیز قدرت بدنی خود لذت ببرید.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner