صفحه اصلی  >  محصولات  >  افزایش وزن

گینر ام سی تی


گینر ام سی تی
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

گینر ام سی تی یک محصول با قدمت است که نمونه اولیه آن در سال 1994 به بازار عرضه شد. نمونه کنونی این محصول مدل ارتقا یافته نمونه قدیمی آن است که به لطف تحقیقات مستمر و کار تخصصی بر روی ترکیبات آن، پدید آمده است.

 

 گینر ام سی تی یک منبع انرژی متمرکز شامل مجموعه ای از کربوهیدرات ها و پروتئین های حیوانی سالم و سازگار با بدن انسان میباشد که همگی توسط متخصصان ما انتخاب و ترکیب شده اند تا توده های عضلانی فوق العاده ای را برای مصرف کنندگان به وجود آورند.

 

این محصول ترکیبی از آلبومین گرفته شده از سفیده تخم مرغ، به عنوان یک آمینو اسید فوق العاده، و کنسانتره پر فایده پروتئین وی میباشد. این ترکیب باعث می شود تا اجزای تشکیل دهنده این محصول به شیوه ایی مناسب و رفته رفته به مرور زمان آزاد گردند. تحقیقات نشان داده اند که پروتئین باعث رشد و نیز حفظ بافت های ماهیچه ای بدن میشود.

 

کربوهیدرات ها با شاخص قند متفاوت باعث جذب بهتر ساکاریدهای مختلف میشوند. کربوهیدرات ها منبع اصلی انرژی برای ماهیچه های درگیر در فعالیت های بدنی محسوب میشوند. در نتیجه افراد ورزشکار برای جلوگیری از استفاده بدن از پروتئین های ساختاری به عنوان منبع فرعی تامین انرژی، باید همواره این کربوهیدرات های مورد نیاز بدن خود را به طور مطلوب تامین کنند. کربوهیدرات های ساده در قالب دکستروز های خالص و با قابلیت جذب آسان ارائه میشوند.

 

روغن ام سی تی ترکیبی است که شامل زنجیره متوسط اسیدهای چرب میباشد. این ترکیب به هیچ عنوان موجب انباشته شدن چربی در سلول های چربی نمیشود و هم زمان، یک منبع عالی از انرژی نیز محسوب میگردد؛ همچنین به دلیل ساختار ویژه خود به سرعت در بدن جذب و بدون نیاز به امولسیون کننده های طبیعی مانند صفرا و یا لیپاز، هضم میشود.

 

تامین مطلوب این ترکیبات برای بدن به همراه تمرینات فیزیکی مناسب موجب جایگزینی سریع منابع گلیکوژن میگردد و به حفظ انرژی در سطح مطلوب کمک میکند. همچنین بدن را در مقابل افتادگی، نافرم شدن و فرایندهای کاتابولیک محافظت میکند.

 

درساختار گینر ام سی تی 12 ویتامین ضروری و مورد نیاز بدن جهت بهبود انجام تمرینات ورزشی نیز گنجانده شده است. این محصول حاوی کراتین منوهیدرات است. ترکیبی که به طور مستمر باعث تجدید ذخایر فسفوکراتین در بدن میشود، بستری که برای ترکیبات ATP بسیار ضروری میباشد و موجبات تجدید سریع تر آن ها را فراهم میسازد.

 

ATP ترکیبی است که انرژی را در فرم شیمیایی خود ذخیره میکند به طوری که این انرژی هر لحظه آماده است تا توسط بدن به فرم مکانیکی تغییر شکل پیدا کند. این مکانیزم و این بستر انرژی که فسفوکراتین نیز یکی از آن ها محسوب میشود به عنوان فاکتوری بسیار مهم در ورزش های قدرتی و قدرتی-سرعتی میباشد.

 

با مصرف گینر ام سی تی شما میتوانید مطمئن باشید که ماهیچه های شما نه تنها هیچ وقت با کمبود سوخت مواجه نخواهند شد بلکه یک محرک فوق العاده برای رشد و بازسازی نیز در اختیار دارند. تنها وظیفه شما این است که با مصرف این محصول برای ماهیچه های خود انرژی تامین کنید. گینر ام سی تی به شما کمک میکند تا در کمترین زمان و امن ترین شکل به نتیجه دلخواه خود برسید و از افزایش حجم ماهیچه ها و نیز قدرت بدنی خود لذت ببرید.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner