صفحه اصلی  >  محصولات  >  مکمل های استقامتی

هایدراتونیک


هایدراتونیک
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

هیدراتونیک - حفاظت کامل از بدن شما!

 

یک پارامتر بسیار مهم که باید مخصوصا در حین انجام تمرینات ورزشی به آن توجه شود، سطح آب بدن است. از دست دادن 2٪ از آب و الکترولیت‌های بدن ممکن است باعث خستگی زودرس شود. از دست دادن حدود 5٪ ممکن است ظرفیت فیزیکی بدن را تا 30٪ کاهش دهد.

 

در این سطح جذب حداکثری اکسیژن VO2max)) ممکن است تا 5٪ کاهش یابد به منظور جلوگیری از عوارض جانبی و تاثیر آن بر بدن، بازگرداندن آب و تعادل الکترولیت در بدن با نوشیدنی‌های ورزشی ایزوتونیک لازم است.

 

مطالعات نشان می‌دهد مصرف مایعات حاوی کربوهیدرات در طول تمرینات شدید ممکن است باعث طولانی شدن ظرفیت عملکرد بدن تا 30٪ با حداقل مصرف 400 میلی لیتر نوشیدنی و یا معادل آن  تهیه‌ی حداقل 120 گرم کربوهیدرات شود.

 

بهترین نتایج برای جلوگیری از آسیب به سیستم حرکتی، به خصوص غضروف های مفصلی، تاندون‌ها و عضلات عمدتا به پشتکار و تغذیه‌ی مناسب (پشتیبانی شده توسط مکمل‌های پیشرفته) نسبت داده می‌‌شوند، همچنین بازسازی سریع پس از اختلالات، ممکن است یک رقابت‌کننده را برای مدت طولانی از شرکت در تمرینات منظم باز دارد و تاثیر زیادی بر حرفه‌اش بگذارد.

 

فرمول پیشرفته الکترولیت ایزوتونیک ، مجموعه‌ای از ویتامین‌ها و مواد معدنی برای حفاظت از مفاصل!                                                                                                                 

هیدراتونیک محصولی که به مهم‌ترین نیازهای مرتبط با هیدراتسیون موثر پاسخ می‌دهد - در شرایط کمک به کم آبی قابل توجه بدن - و تکمیل همزمان مواد فعالی که از عملکرد مفاصل، مانند ویتامین و مواد معدنی ترکیبی، حمایت می‌کنند.

 

• فرمول جذب آب Chela – فرمول الکترولیت- ایزوتونیک پیشرفته و منحصر به فرد موجود در سراسر جهان، بر اساس مواد معدنی در قالب کی‌لیت‌های اسید آمینه آلبیون، با جذب بسیار بالا است. در نتیجه، هیدراتونیک برای افراد در معرض فقدان الکترولیت قابل توجه بسیار مفید است که در زمینه‌ی داده‌های علمی موجود غیر قابل انکار است.

 

Safe System  Arthro – مجموعه‌ای غنی از مواد فعال با اثرات مثبت بر عملکرد مفاصل است. مطالعات کلینیکی در زمینه‌ی مواد تشکیل‌دهنده‌ی منحصر به فرد محصول نشان می‌دهد که این مواد می‌توانند با مهار اضافی تخریب غضروف مفصلی باعث کاهش سطح درد بیماران مبتلا به پوکی استخوان لگن و یا زانو شوند، در نتیجه می‌توانند تاثیری مثبت بر وضعیت مفاصل در ورزشکارانی که بطور منظم و فعال تمرین می‌‌کنند، داشته باشد.

 

سیستم ویتامین هیدراتونیک ترکیبی از 12 نوع ویتامین و مواد معدنی، شامل گروهی از ضروری‌ترین مواد تشکیل دهنده میکرو و ماکرو برای ورزشکاران در طی تمرینات ورزشی مکرر و شدید می‌باشد.

 

عامل هم‌افزایی و همکاری کنندگی مواد تشکیل دهنده‌ی این محصول بزرگ‌ترین مزیت آن می‌باشد.

استفاده هرکدام از مواد فعال موجود در این محصول توسط داده‌های علمی قطعی پشتیبانی می‌شود.

 

تفاوت را احساس کنید، بهترین کیفیت را انتخاب کنید!​


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner