صفحه اصلی  >  محصولات  >  مکمل های استقامتی

بی سی ای ای 4000 اکستریم شات


بی سی ای ای 4000 اکستریم شات
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

زمانی که صحبت از کمک به ورزشکاران حرفه‌ای به میان می‌آید، بی سی ای ای اکستریم شات نقطه عطفی در میان سایر محصولات این گروه محسوب می شود.

 

 بی سی ای ای اکستریم شات ۴۰۰۰ راه‌ کاری موفق، اساسی و کاربردی با استفاده و ارائه با کیفیت ترین مواد، حاوی اشکال بلورین اسیدهای آمینه شاخه‌دار (ال-لوسین، ال- والین وال- ایزولوسین) است.

برای اولین بار در تاریخ، NITROLOADER SystemTM - فرمول افزایش کارآیی جذب اسیدهای آمینه، که در حال حاضر سردمدار آن در فرم مایع، بر محلول‌های پودری موجود در بازار پیشی گرفته است و منجر به یک بهره وری فوق العاده شده است، توسط کارشناسان شرکت OLIMP که متخصص در دستیابی به تغذیه‌ی مطلوب برای افراد فعال و ورزشکار هستند، تولید شده است. 

 

بی سی ای ای اکستریم شات یک نوآوری برای ورزشکارانی است که به دنبال راه‌ حل های موثر از طریق مصرف مکمل‌های غذایی، جهت بالابردن سطح بازدهی خود حتی در سخت‌ ترین جلسات تمرینی و آموزشی هستند.

 

بی سی ای ای اکستریم شات ۴۰۰۰ - حفاظت همیشگی و تغذیه‌ی فوری ماهیچه‌های شما!

 

با تجزیه و تحلیل دقیق تمرینات بدنی ورزشکاران فعال مرد و زن، نه تنها در زمینه ورزش های استقامتی، بلکه در حوزه ورزش‌های قدرتی مانند پرورش اندام، می توان مشاهده کرد که این فعالیت‌ها اغلب با تنوع بالایی همراه هستند، که در آن‌ها رفته رفته شدت تمرینات افزایش پیدا می‌کند.

 

به همین دلیل تاکید و توجه اساسی باید بر ایجاد شرایط تغذیه‌ای مطلوب قرارگیرد، از جمله استفاده از مکمل‌های پیشرفته‌ای که نه تنها به عنوان تغذیه‌ای مناسب محسوب می‌شوند، بلکه خطر ابتلا به حالت‌های کاتابولیک در بافت ماهیچه را نیز کاهش می دهند، و موجب سریع ترین بازسازی ممکن بعد از تمرینات بدنی شدید و به دست آوردن یک حالت سوپرکامپنزاسیون (جبران فوق العاده) از انرژی (کربوهیدرات‌ها) و ساخت و ساز منابع (پروتئین) می شوند.

 

بی سی ای ای اکستریم شات - محتوی حدود یک سوم از تمامی پروتئین های عضلانی!

 

BCAA ها ، یا اسیدهای آمینه شاخه‌دار (ال-لوسین، ال- ایزولوسین و ال- والین)، سه مورد از 9 اسید آمینه ضروری هستند که بدن به تنهایی نمی تواند آن را سنتز کند و باید از طریق مواد غذایی تامین شوند.

این مواد نقش مهمی در توسعه‌ی عضلات اسکلتی دارند و حدود 40٪ از اسید‌های آمینه آزاد در پلاسمای خون، و 35٪ از تمام اسیدهای آمینه ضروری در پروتئین های عضلانی را تشکیل می دهند.

 

بی سی ای ای اکستریم شات - طولانی‌تر تمرین کنید! BCAA ها خستگی را از بین می‌برند.

 

اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار نقش مهمی در خستگی مرکزی مربوط به سیستم عصبی ایفا می‌کنند.

مطالعات نشان می‌دهد که میزان سروتونین در مغز (مسئول ایجاد احساس خستگی) با طول مدت و شدت حرکات ورزشی افزایش پیدا می‌کند. BCAA ها با تریپتوفان (عنصری که باعث سنتز سروتونین می‌شود) در لایه های مغز مقابله می‌کنند و در نتیجه، از نفوذ این ماده در بدن، که باعث ایجاد احساس خستگی می‌شود جلوگیری می‌کنند.

 

علاوه بر این مشخص شده است که اسیدهای آمینه شاخه‌دار موجب کاهش تولید تریپتوفان در کبد نیز می شوند.

 

بی سی ای ای اکستریم شات درد عضلانی را کاهش می‌دهد!

 

بعد از یک تمرین شدید و سخت درد عضلانی و گرفتگی طبیعی است. دردی مبهم که به آرامی توسعه پیدا می‌کند و معمولا بین 24 تا 48 ساعت پس از انجام تمرین به اوج خود می‌رسد.

این احساس اغلب با دردهای عضلانی رایج اشتباه گرفته می‌شود. عامل تشخیصی این تغییرات  آسیب سلول های عضلانی در ناحیه اتصال تاندون ها است.

 

درد معمولا در عرض یک هفته پس ازتمرین فروکش می‌کند، اما بازسازی کلی رشته‌های آسیب دیده بسیار آهسته صورت می گیرد. این تغییرات با عنوان شروع تاخیری درد عضلانی شناخته شده‌اند.

 

مطالعات نشان می‌دهد که BCAA ها کمک به کاهش درد عضلانی بعد از تمرینات ورزشی می‌کنند. در گروهی که افراد اسیدهای آمینه شاخه‌دار دریافت کرده بودند، درد عضلانی 30 درصد کمتر نسبت به گروه دریافت کننده‌ی دارونما بود.

 

سطح کراتین کیناز در روز اول در گروه دریافت‌کننده‌ی BCAA ها 22٪ کمتر بود و توانایی عضله برای تولید نیرو در گروه دریافت‌کننده‌ی دارونماها 27 درصد و در گروه BCAA تنها 18٪ کاهش بارز داشت.

بازسازی پس از تمرین نیز در گروه دریافت کننده‌ی اسیدهای آمینه شاخه‌دار سریع‌تر بود .

 

در آزمایشی دیگر، مکمل‌های حاوی اسیدهای آمینه شاخه‌دار در ترکیب با گلوکز، درد عضلانی در زنان را کاهش دادند درد عضلانی به مدت 4 روز مورد بررسی قرار گرفت، هر 24 ساعت پس از پایان تمرین.

 

BCAA ها بطور فراگشتی و ضد فروگشتی عمل می‌کنند!

 

آزمایشی، که بر روی 19 فرد سالم که 6 روز را در رختخواب گذراندند انجام شد، نشان داد که عدم فعالیت فیزیکی برای یک دوره‌ی کوتاه مدت منجر به کاهش سنتز پروتئین می‌شود.

علاوه بر این، افزایش سطح BCAA های دریافت شده کمک به ثبات سنتز پروتئین کرد.

افزایش مصرف BCAA ها باعث کاهش 20٪ دفع نیتروژن در ادرارشد، که این نشان می دهد که پروتئین‌های کمتری از بدن حذف شدند.

 

علاوه بر عمل فراگشتی اسیدهای آمینه شاخه‌دار، آنها مزیت دیگری نیز دارند – آنها بطور ضد فروگشی عمل می کنند.

در طول تمرینات خسته کننده‌، اسیدهای آمینه شاخه‌دار از پروتئین ماهیچه آزاد می شوند و "می‌سوزند".

استفاده‌ی افزوده از BCAA ها قبل، در حین و بعد از تمرینات ورزشی می تواند تجزیه‌ی پروتئین عضلات را مهار کند.

 

در بی سی ای ای اکستریم شات فعالیت کاتوبولیکی اسیدهای آمینه شاخه‌دار با دوز بالایی از ال- گلوتامین تقویت شده است، که در ادامه  اثر آن را تشدید می‌کند.

 

بی سی ای ای اکستریم شات  ۴۰۰۰ - BCAA ها و ورزش‌های استقامتی

 

شناگرانی که روزانه 12 گرم BCAA دریافت کرده بودند دچار کاتابولیسم عضلانی بعد از 600 متر شنا نشدند، در حالی که گروهی که دارونما مصرف کرده بودند تجربه کاتابولیسم عضلانی یک روز بعد از ورزش را داشتند. علاوه بر این، بازسازی ناشی از فعالیت در شناگران نیز بهبود یافته بود.

 

نتایجی مشابه از یک مطالعه درمورد دوچرخه‌سوارانی که قبل، در حین و بعد از تمرین یک نوشیدنی غنی از BCAA دریافت کرده بودند، گرفته شد. اسیدهای آمینه، عضلات آن‌ها را در برابر ضعف محافظت کرده بود.

 

ما می توانیم مشابهت اثر فوق را در افرادی که ورزش های دیگری از یک گروه انجام می‌دهند، از جمله دوندگان، دوندگان ماراتن، ورزشکاران دهگانه یا شرکت کنندگان در تیم های ورزشی، نیز مشاهده کنیم.

 

چرا مصرف ترکیبات استفاده شده در بی سی ای ای اکستریم شات برای افراد ورزشکار ضروری است؟

 

BCAA ها بلوک‌ ساخت و سازی مهم عضلات هستند که نزدیک به 40٪ از وزن خالص آن‌ها را شامل می‌شوند.BCAA  هایی که قبل از تمرین توزیع می‌شوند، از پروتئین‌های عضلانی در برابر تجزیه محافظت می‌کنند و به عنوان یک منبع جایگزین برای سنتز گلوکز در حالت خستگی بدن عمل می‌کنند. آنها تاثیری مثبت در افزایش کارایی کسب انرژی از چربی‌های مکمل دارند، یک سطح بهینه از منابع انرژی را در عضلات در حال کار ونیز شتاب میزان بازسازی پس از تمرین را حفظ می‌کنند.

 

سطح بالایی از BCAA ها در بدن در طول تمرین می تواند تولید سروتونین در مغز را کاهش دهد، که این امر در واقع کمک به کاهش و به تاخیر انداختن ایجاد احساس خستگی عمومی می‌کند. علاوه بر داشتن تاثیر کاتابولیک، آنها به طور موثر مسیرهای سیستم سنتز پروتئین را فعال می‌کنند و بستری مناسب برای ساخت و ساز توده بدون چربی برای بهبود فرم بدن فراهم می‌کنند.

 

اگر می‌خواهید برای مدت زمانی طولانی و با شدت زیاد تمرین کنید، در حالیکه می‌خواهید عضلات خود را نیز در برابر آسیب‌دیدگی حفظ کنید، بی سی ای ای اکستریم شات می‌تواند یک انتخاب ایده آل برای شما باشد!

 

بی سی ای ای اکستریم شات - بلوک‌های ساخت و سازی آنابولیک به شما اجازه می‌دهد تا عضلاتی را که همواره آرزو داشتید بسازید!

 

با توجه به استفاده از تکنولوژی مایع، مواد تشکیل دهنده این محصول بلافاصله جذب می شود. این مواد مجبور به انجام فرآیندهای گوارشی که پروتئین مشتق شده از مواد غذایی نیازمند آن است، نیستند. این دقایق با‌ ارزش بلافاصله بعد از یک تمرین است که قهرمانان را از بقیه متمایز می‌کند.

 

شما می توانید مطمئن باشید که با بی سی ای ای اکستریم شات هیچ تاخیری در جذب مواد موثر، بر خلاف قرص‌ها، کپسول‌ها و همچنین پودرهای قابل حل، به وجود نخواهد آمد.

 

به دنبال راندمان بالا و حرکت سریع هستید؟

 

بی سی ای ای اکستریم شات برای شما مناسب است.

 

بی سی ای ای اکستریم شات - حداکثر سهولت استفاده:

 

یک آمپول دستی با قابلیت حمل آسان، شما می توانید این محصول را در هر زمان و در هر مکان استفاده کنید، لازم نیست که کپسول‌ها و یا قرص‌های متعدد را مصرف کنید، شما همیشه می توانید از تازگی محصول (1 آمپول = 1 واحد) مطمئن باشید.

 

اشتیاق به ورزش کردن بیشتر، خستگی کمتر و حفاظت از بافت عضلانی - حالا دیگر شما محصول مشاهبه دیگری نمی‌توانید پیدا کنید.

 

یکبار دیگر می‌توانید ببینید چرا بی سی ای ای اکستریم شات بهترین انتخاب برای شما است:

 

کیفیت دارویی اسیدهای آمینه مورد استفاده در تولید BCAA ها، تنها انوع آزاد، و نه تراوشات معمول هیدرولیزشده‌ی مورد استفاده توسط سایر اسیدهای آمینه،اثر فوری تضمین شده توسط شکل مایع از محصول، تناسب بهینه مواد جهت تمرینات ورزشی ال- لوسین: ال-والین: ال –ایزولوسین= 2:1:1، هم افزایی اجزای تشکیل‌ دهنده (افزوده شدن تورین و ویتامین B)، راحتی استفاده از طریق حمل یک آمپول دستی، طعم‌های اروماتیک و بسیار عالی، بدون شکر افزوده، تا کنون بیشترین غلظت موجود در بازار به ازای هر 1 میلی لیتر از مایع مصرف شده ، شکر اضافه شده، محصولی با بیشترین غلظت ماده موثر تا کنون در بازار عرضه شده است به ازای هر 1 میلی لیتر از مایع مصرف شده.

 

BCAA با بهبود قابلیت حلالیت و در نتیجه قابلیت هضم بهتر، براحتی قابل استفاده در قالب یک آمپول کوچک که می تواند در جیب یا کمربند حمل شود، آماده برای نوشیدن، صرفه جویی در زمان و راحتی، بدون نیاز به آماده سازی، غلظت بالا – بدون ایجاد مشکل برای دستگاه گوارش، یک طعم و مزه فوق العاده که موجب احساس تشنگی یا خشکی دهان نمی شود.

 

طعم و مزه‌ی BCAA حتما نباید یک مجازات باشد، می تواند یک لذت باشد!

بازسازی سریع‌ تر، ساخت و ساز بالای پروتئین‌های جدید، توده عضلانی خالص! همه این ها با مصرف یک مایع!

بی سی ای ای اکستریم شات - تغذیه‌ی فوری برای عضله‌های شما


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner