صفحه اصلی  >  محصولات  >  ال-کارنیتین ها

ال-کارنیتین ۱۵۰۰ اکستریم


ال-کارنیتین ۱۵۰۰ اکستریم
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

کارایی:

 

  • به صورت غیر قابل توصیفی بافت چربی را کاهش میدهد
  • انتقال مقدار فراوان انرژی که منجر به افزایش قابلیت های تمرینی ارگانیسم میگردد
  • عنصر موثری برای سیستم گردش خون و عوارض قلبی میباشد
  • کمبود آن باعث افزایش خطر بروز بیماری هایی مانند آریتمی، بیش از حد ضعیف بودن انقباض عضله قلب، هیپوکسی یا فیبریلاسیون دهلیزی میشود
  • کاهش بافت زیر جلدی چرب و کنترل وزن بدن

 

تعریف عمومی:

 

این مکمل با کیفیتی بالا از ال-کارنیتین، برای افراد فعال و ورزشکاران طراحی شده است. ال–کارنتین عنصر اصلی فرایندهای نهایی تجزیه چربی است. انتقال دهنده اسید های چرب به مقصد های اکسیده شدن نهایی بوده که در مراکز انرژی سلولی جای میگیرند. (میتو کندریا) این فرآیند مقدار فراوان انرژی را انتقال میدهد که قابلیت های تمرینی ارگانیسم را افزایش میدهد.

 

مدیریت موثر اکسیداسیون درون سلولی اسیدهای چرب آزاد باعث میشود به شکل تری گلیسریدها ذخیره نشوند که مجدداً منجر به بافت های چربی شوند.

 

ال کارنتین ۱۵۰۰ اکستریم مگا کپس یک مکمل متمرکز شده است که رژیم را با مقدار دوز فراوان ال-کارنتین غنی میسازد. همچنین عنصر موثری برای سیستم گردش خون و عوارض قلبی بوده و کمبود آن باعث افزایش خطر بروز بیماری هایی مانند آریتمی، بیش از حد ضعیف بودن انقباض عضله قلب، هیپوکسی یا فیبریلاسیون دهلیزی میگردد. آزمایشات بالینی نشان میدهد که مصرف مکمل های رژیم غذایی با محتوای بالای ال-کارنیتین تضمینی برای کارکرد صحیح سیستم قلبی عروقی است. حداقل تضمین های موثر از دستگاه سوخت و ساز تولید انرژی از اسیدهای چرب و عملکرد این ترتیب، روند کاهش بافت زیر جلدی چرب و کنترل وزن بدن موثر است.

ال-کارنیتین ۱۵۰۰ اکستریم مختص چه کسانی است؟

 

این مکمل رژیم غذایی بسیار عالی غنی، رژیم غذایی با دوز موثر ال-کارنیتین است در درجه اول مناسب بزرگسالانی است که از لحاظ بدنی فعال بوده و خواهان کاهش بافت زیر جلدی چرب  میباشند و یا قصد دارند وزن بدنشان را در سطح مطلوب حفظ نمایند. همچنین به هر کسی که به عنوان پیشگیری قصد حمایت از سیستم قلبی عروقی را دارد که این باعث کاهش خطر بروز بیماری های ایسکمیک قلب و یا اختلالات دیگر سیستم گردش خونی میشود توصیه میگردد.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner