صفحه اصلی  >  محصولات  >  چربی سوز ها

ترمو استیم


ترمو استیم
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي: 


۱- حاوی مواد چربی سوز انرژی زا
۲- کاهش دهنده اشتها
۳- افزایش سوخت چربی
 
۴- محرک فر آیند ترمو جنسیس
۵- حاوی مواد درجه یک موثر تجزیه بهینه چربی در فر آیند های متابولیک

 

تعريف عمومي:


ترمو جنسيس مجموعه فرآيند متابوليكي هست كه در حفظ حرارت بدن نقش موثری را بازی میکند.

به زبان ساده سوخت انرژی زیاد جهت گرم کردن بدن و حفظ حرارت آن به صورت ثابت و مناسب به کار میرود. 


ترمو جنسیس و سوخت چربی:

 
ترکیبات رژیمی متنوعی در سطوح خاصی وجود دارند که باعث از بین رفتن ذخایر چربی بدن میشوند.

این مواد در سه مرحله عمل میکنند. اشتها را کاهش می دهند، سوخت چربی را هموار میسازند و فرآیند ترمو جنسیس را تحریک میکنند.

به وسیله ترمو جنسیس میتوانیم به این فرآیند سرعت بخشیده و کنترل آن را بر عهده گیریم که منجر به کاهش چربی زیر پوستی میشود.

 

از آشکار شدن عضلاتتان فوق العاده لذت ببرید. چربی زیادی را بسوزانید! وزن اضافی را از نابود سازید. با ترمو استیم، چربی ها را سوزانده و عضلاتتان را به نمایش بگذارید.

 

 

تعريف تخصصي:


ترمو استیم استاد ترمو جنسیس


ترمو استیم تنها محصولی در بازار با نسخه اصلاح شده، با قدرت بالا در محرک های ترمو جنسیس، بر گرفته از عصاره های گیاهی درجه یک که از لحاظ اجزاء فعال و ویتامین ها برای انرژی متابولیسم چربی ها لازم هستند.


درترمو استیم سینترول عصاره درخت لیمو موجود می باشد و همچنین مقدار ٪۹۰ درصد پلی فنول های فعال و ۶ بار بیشتر مقدار لیپو لیزس که در تجزیه چربی نقش موثری داشته و منجر به لاغری میگردد که این امر توسط آزمایشات بالینی به اثبات رسیده است.


ترمو کور ام تی آر ایکس 


ماده خاصی تشکیل شده از قوی ترین فعال کننده های ترمو جنسیس، مواد درجه یک انتخاب شده برای اثر گذاری کامل و تجریه بهینه چربی ها درفر آیند های متابولیک

 

کاپسیسین: مواد فوق العاده فعال گرفته شده از عصاره های غلظت یافته پرتقال ترش و فلفل قرمز میباشد که این مواد محرک سلول های چربی بوده و منجر به کاهش سریع تر مقدار آن می شود.

 

ای جی سی جی

 

چای سبز، مواد پلی فنول که سوخت چربی توسط بدن را افزایش میدهد، دارای خاصیت آنتی اکسیدانی و فعال کننده های تجزیه و تحلیل چربی بوده و حذف منابع انرژی را در سلول های چربی هموار میسازد.

 

کتون های تمشک

 

مواد معطر طبیعی گرفته شده از تمشک، از نظر ساختار مشابه کاپسیسین و جینجرولز (مواد فعال زنجبیل) در ترکیب با یکدیگر تاثیر مثبتی بر روی کاهش مقدار چربی گذاشته و محرک کاهش وزن نیز میباشند.

 

سی جی ای – اسید های کلوروژنیک از عصاره قهوه بو نداده، میزان کربو هیدرات در بدن را متعادل نموده و با پایین آمدن مقدار جذب شکر باعث کاهش اشتها و در نهایت کاهش وزن میگردد.

 

بیوپرین، عصاره فلفل، حاوی ٪۹۵ درصد پیپرین، دارای تاثیر گرمایی، ترمو جنسیس را سرعت داده و جذب دیگر مواد فعال را هموار میسازد.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner