صفحه اصلی  >  محصولات  >  آمینو اسیدها

دبلیو.ای.اس اکسپلود


دبلیو.ای.اس اکسپلود
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

شیک شکلاتی اسید آمینه، طعمی خوب، آماده سازی سریع!!!

 

منابع غنی‌ شده از پروتئین با کیفیت بالا بخش مهمی از تغذیه‌ی افراد ورزشکار هستند، و استفاده از آن‌ها نه تنها در میان ورزشکاران آماتور بلکه ورزشکاران حرفه‌ای نیز در حال افزایش است.

هر متخصص تغذیه‌ی تحصیل‌کرده و با تجربه‌ای که کارش تهیه‌ی برنامه‌های رژیم غذایی برای افراد ورزشکار باشد، باید قادر به انتخاب محصولات مناسب به منظور بهینه سازی بهره‌وری فرآیندهای بازسازی بدن که بعد از ورزش رخ می‌دهد و خطرات ناشی از فرآیندهای کاتابولیک در بافت‌های عضلانی که در زمان تمرینات ورزشی و یا بعد از گرسنگی طولانی مدت اتفاق میفتد، باشد.

 

تنوع بالایی از محصولات پروتئینی موجود در بازار وجود دارد و موفقیت ما وابسته به انتخاب محصولی است که با اهداف ما سازگارتر باشد.

 

منبع کاملی از اسیدهای آمینه دبلیو.ای.اس اکسپلود

 

دبلیو.ای.اس اکسپلود برای چه کسانی در نظر گرفته شده است؟

 

دبلیو.ای.اس اکسپلود محصولی حرفه‌ای است و برای افرادی در نظر گرفته شده است که به دنبال یک منبع با کیفیت بالا از اسیدهای آمینه دارای قابلیت هضم فوری هستند برای کمک به:

 

 • رشد و حفظ توده‌ی عضلانی
 • افزایش اثربخشی کاهش بافت چربی (با ایجاد احساس سیری بعد از مصرف و شیوه های دیگر)
 • حفظ سطح بالایی از انرژی در طول ورزش 

 

دبلیو.ای.اس اکسپلود پس از بیدار شدن از خواب بسیار لازم است، با هر وعده غذایی توصیه میشود و یک ضرورت بعد از انجام تمرینات ورزشی محسوب میشود.

 

چه زمانی شما باید از دبلیو.ای.اس اکسپلود استفاده کنید؟

 

پروتئین وی هیدرولیز شده (WPH) مورد استفاده در دبلیو.ای.اس اکسپلود توسط هضم آنزیمی پروتئین‌ها به روش کسر آب پنیر (وی) از شیر به دست می‌آید. استفاده از این فرآیند، تخریب پروتئین‌ زنجیره‌دار دارای ساختار سه‌ بعدی پیچیده را به منظور آزاد سازی اسیدهای آمینه‌ و پپتیدهای ساده‌ای که بر خلاف پروتئین با ساختار بالا می توانند به سرعت در روده کوچک جذب شوند، را ممکن میسازد. 

 

یک ماده‌ی آماده‌ شده با چنین روشی موجب صرفه جویی در زمان و انرژی برای بدن می‌شود چنانچه گویا بدن لازم نیست در هضم محصول وقت و انرژی صرف کند. با در نظر گرفتن موارد فوق، دبلیو.ای.اس اکسپلود باید مطابق با موارد زیر مورد استفاده قرار گیرد:

 

۱. همیشه پس ازانجام تمرینات ورزشی (بلافاصله بعد از اتمام تمرینات)، به ویژه حدود یک ساعت از شروع انجام تمرینات ورزشی، که زمان بسیار مهمی با توجه به ظرفیت آنابولیک بدن است، سریعترین تحویل ممکن از اسیدهای آمینه برای بازسازی میکرو ساختارهای عضلانی رخ می دهد که این امر کلیدی ترین مورد برای ادامه و حفظ فرآیند تمرین است.

 

مطالعه‌ای که میزان بازسازی پس از تجویز WPH و پروتئین غیر هیدرولیز را مقایسه می‌کند، به وضوح مزایای استفاده از مصرف WPH بعد از انجام تمرینات ورزشی را نشان می‌دهد.

این مطالعه بر روی گروهی از بدنسازان به درستی ثابت می‌کند که گروه دریافت کننده‌ی پروتئین هیدرولیزشده‌ی آب پنیر(وی) به طور مجزا، توده عضلانی و قدرت بیشتری در مقایسه با گروه مصرف‌ کننده‌ی کازئین به دست آورده بودند.

 

مصرف WPH بلافاصله بعد از ورزش همچنین باید در زمینه‌ی بهبود بازسازی منابع انرژی بدن در نظر گرفته شود.

مطالعات نشان می دهند که مصرف پروتئین وی هیدرولیزه شده باعث افزایش قابل توجه سطح گلیکوژن در ماهیچه‌های اسکلتی در مقایسه با اسیدهای آمینه‌ی شاخه‌دار (بی سی ای ای ها) و دیگر منابع پروتئینی می‌شود. این امر به علت خواص تروپیکالی انسولینی اسیدهای آمینه‌ی موجود در WPH در دبلیو.ای.اس اکسپلود است.

 

۲. پس از بیدار شدن از خواب (برای مهار "کاتابولیسم شب") ، که از اهمیت زیادی نه تنها برای ساخت توده‌ی عضلانی، بلکه برای کاهش چربی بدن برخوردار است.

 

۳. با هر وعده‌ی غذایی (به عنوان یک مکمل با پروتئین‌های پایدار)، اگر چه پروتئین می تواند توسط منابع بسیاری تامین شود، عادات غذایی ما اغلب به معنی داشتن وعده‌های غذایی ناسالم است. بنابراین، اگر در فکر اضافه کردن ترکیبی به میوه‌های خشک و آجیل خود هستید - دبلیو.ای.اس اکسپلود یک انتخاب ایده‌آل است!

 

چگونه محصولات اسید آمینه مبتنی بر  WPHانتخاب کنیم؟

 

تنها روش معقول و منطقی انتخاب یک محصول اسید آمینه با مطلوب ترین مشخصات WPH، ارائه تمام ۲۰ اسید آمینه پروتئین‌زا، تمرکز صرف بر روی محصولات با کسر کامل پروتئین WHEY هیدرولیز شده بدست آمده از طریق هضم آنزیمی بتا- لاکتوگلوبین و آلفا - لاکتالبومین و سرم آلبومین است. در این رابطه،. دبلیو.ای.اس اکسپلود محصولی نمونه و ایده آل محسوب می شود.

 

دبلیو.ای.اس اکسپلود تولید شده بر اساس فرمولی از کربوهیدرات و چربی‌ کم
ویژگی‌های متمایز کننده‌ دبلیو.ای.اس اکسپلود

 

 • طعم شکلاتی با رایحه‌ی بی‌نظیر و ممتاز و قوام ظریف خامه‌ای
 • حلالیت فوق‌العاده
 • مقدار مجاز با غلظت فوق العاده بالا
 • قابلیت حل شدن در مقدار کمی آب - تنها 50 میلی‌لیتر – که باعث سنگینی معده نیز نمی شود.
 • ۴۵ واحد در یک بطری – کافی برای مدت ۲ ماه
 • میزان معین مطابق با وزن بدن مصرف ‌کننده
 • کیفیت دارویی تضمین شده توسط آزمایشگاه‌های شرکت OLIMP
 • توصیه شده توسط ورزشکاران تیم OLIMP

 

نوشیدنی اسید آمینه‌ی انعطاف ناپذیر را بردارید - دبلیو.ای.اس اکسپلود طراحی شده برای برآوردن نیازهای سختگیرترین ورزشکاران جهان!


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner