صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

سوئیت دریمز لیدی پی ام


سوئیت دریمز لیدی پی ام
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

سوئیت دریمز لیدی محصول ترکیبی عالی از انواع مختلف پروتئین است و برای خانم‌ هایی طراحی شده که هم به کارایی و هم به طعم اهمیت می دهند.

 

سوئیت دریمز لیدی زمانی که صحبت از رسیدن به یک فرم بدنی مناسب است، بهترین انتخاب و بهترین همراه است!

این محصول برای متابولیک ‌ترین بافتها تغذیه فراهم می کند و در نتیجه پشتیبانی حرفه ‌ای برای یک بدن فعال است.

مهم‌ تراز آن، این محصول برای تمام خانم‌‌ هایی که می خواهند وزن خود را کم کنند و شکل بدنی خود را بهبود بخشند در نظر گرفته شده است.

این محصول کمک می‌کند تا شکل و فرم بدن به صورت مطلوب درآورده شود و مانع از رشد بیش از حد عضلانی می گردد.

 

 

چطور از سوئیت دریمز لیدی استفاده کنیم؟

 

این محصول به عنوان یک میان‌ وعده‌ عالی و نیز به عنوان جایگزینی برای دسر و شیرینی به کار می‌رود.

عذاب وجدان را فراموش کنید! شما می‌توانید این غذای شیرین و لذیذ را با دانستن این نکته ‌که در حال خدمت کردن به بدن خود هستید، میل کنید!

 

بهترین زمان استفاده از این محصول، شب ها قبل از خواب است

 

این محصول می تواند به صورت های زیر نیز مصرف شود:

 

  • نوشابه‌ای لذیذ و گوارا با پایه‌ی آب یا شیر
  • نوشابه‌ای غنی شده با میوه‌ ها، فرنی، کورن فلکس یا آجیل
  • ترکیبی از یک بستنی خانگی پروتئینی
  • پایه‌ای برای درست کردن یک "بارس" سالم و لذیذ که نیاز به پخت ندارد، در ترکیب با فرنی، آجیل و روغن نارگیل
  • ترکیبی با فرنی، آجیل و روغن نارگیل
  • پایه ای برای ساخت یک موس عالی، در ترکیب با کره بادام زمینی و غیره

 

این پودر حاوی: کازئین میسلی، با قابلیت آزادسازی تدریجی مواد مغذی با ارزش، کنسانتره پروتئین وی ایزوله شده با قابلیت جذب آسان که به صورت بسیار فشرده در آمده و نیز هیدرولیز کلاژن که دارای پپتیدهای کوچک با قابلیت جذب بسیار بالا و سریع است، می‌باشد.

 

کلاژن هیدرولیز شده شامل موادی است که بلوک‌های ساختمانی حیاتی‌ای برای بافت های همبند محسوب می شوند و به نوبه‌ی خود، مسئول ایجاد ساختار مناسب و سالم برای پوست، استحکام و قابلیت ارتجاعی آن هستند.

سطح مناسب از محتوای پروتئین شیر باعث می‌شود تا مواد مغذی با ارزش به تدریج و در عرض چند ساعت پس از مصرف آزاد شوند. این ویژگی‌ها سوئیت دریمز لیدی را تبدیل به یک مکمل غذایی مناسب برای استفاده در شب می‌سازد، که به بازسازی کامل بدن کمک می کند.

 

مقدار مناسب پروتئین در رژیم غذایی یک عامل مهم در کنترل وزن و حفظ تناسب درست بافت های مختلف بدن است. بازسازی موثر بعد ازتمرینات ورزشی به معنی انجام سوخت و ساز بهتر بافت چربی و در نتیجه داشتن یک احساس طولانی مدت و پایدار از تنومندی و بهبود کلی سلامت است.

 

وضعیت مناسب بافت عضلانی به شما اجازه می دهد تا شکل و استحکام بدن را حفظ کنید. این درست است که خوردن متناسب و درست محصولات پروتئینی نقش مهمی در کیفیت بافت‌های عضلانی دارد، اما، از سوی دیگر با این محصول ترس از رشد بیش از حد عضلات وجود ندارد!

 

سطح پایین هورمون تستوسترون در بدن یک زن، عامل اصلی جلوگیری از رشد بیش از حد بافت ماهیچه ای است. علاوه بر این، حفظ یک منبع کالری مناسب کمک به داشتن حجم عضلانی مطلوب می کند، حتی زمانی که شما یک رژیم غذایی با مقدار پروتئین بالا دارید!

 

فیبر ذرت موجود در فراوری این محصول منبعی از کربوهیدرات غیر قابل هضم است که باعث بهبود هضم غذا، جذب ترکیبات چربی از دستگاه گوارش و افزایش پاکسازی آن می شود. یکی از بزرگ ترین مزایای این محصول، عدم وجود گلوتن است، چیزی که امروزه در بسیاری از محصولات فیبر موجود در بازار، به کاربرده شده است.

 

عصاره تمشک (با استاندارد ۹۸٪ محتوای تمشک کتون) کنترل اشتها را تسهیل کرده و سوخت و ساز بافت چربی را بهبود ‌می‌بخشد.

گلوکورونولاکتون یک عنصر حیاتی در متابولیسم ترکیبات انرژی (به ویژه کربوهیدرات) است و از سم‌زدایی بدن پشتیبانی می کند، این در حالی است که افزودن پتاسیم از تعادل الکترولیت مناسب پشتیبانی می کند و احتباس آب در بدن را کاهش می دهد.

 

شواهد مزایای افزایش سهم پروتئین در رژیم غذایی:

 

نتایج مطالعاتی که تاثیر داشتن یک رژیم غدایی با پروتئین و کربوهیدرات بالا را در میزان انرژی و عملکرد مفید بدن مورد بررسی قرار داده است، به وضوح حاکی از آن است که مصرف سهم بیشتری از پروتئین در برنامه‌ی روزانه‌ غذایی دارای اثرات بسیار مثبت بر نسبت اجزای تشکیل دهنده بافت‌های مختلف بدن، شاخص چربی خون، قند خون و کنترل اشتها (از طریق داشتن احساس سیری) در طی فرآیند کاهش وزن در زنان بالغ است. (لایمن و دیگران، ۲۰۰۳)

 

کاهش وزن در یک دوره‌ی کوتاه مدت اغلب نیاز به یک رژیم غذایی کم کالری با افزایش همزمان ذخیره‌ی پروتئینی دارد. با این حال، همانطور که در آزمایش دیگری نشان داده شده است، مصرف محصولات حاوی پروتئین (به خصوص پروتئین وی) ممکن است به ثبات وزن بدن در طی یک دوره‌ زمانی طولانی مدت، حتی بدون محدودیت در مقدار مصرف کالری کمک کند.

 

مطالعات فوق نشان داده است که، در طول مدت آزمایش، گروهی که از مکمل پروتئین وی استفاده کردند، حجم بدنی پایین‌ تری (۱.۸- کیلوگرم)، حجم چربی پایین‌تری (۲.۳- کیلوگرم) و دور کمر کوچکتری در مقایسه با گروهی که مکمل کربوهیدرات با همان ارزش حرارتی استفاده کرده بودند، داشتند. (دی. جی بایر و دیگران. ۲۰۱۱)

 

با توجه به نظر دیگر نویسندگان که تاثیر رژیم غذایی کم انرژی بر شاخص‌های بیوشیمیایی خون را مورد مطالعه قرار داده‌اند، رژیم غذایی با پروتئین بالا تاثیر بیشتری بر کاهش غلظت تری اسیل گلیسرول، تعدیل آهن (هموگلوبین) و حفظ متابولیسم بهتر ویتامین ب ۱۲ دارد (م نواکس و دیگران. ۲۰۰۵).


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner