صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

پرو ویت 80


پرو ویت 80
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

پرو ویت 80 با فرمولاسیون اصلاح شده، با بسته بندی و طراحی کاملا جدید

 

قابلیت انحلال پذیری دیگر یک مشکل نیست!

محصولی با قیمت کاملا رقابتی! آنچه که ارزش هزینه کردن را دارد!

 

این محصول بر پایه پرو ویت 80، محصولی دیگر از این شرکت، با تغییر در فرمولاسیون آن، ساخته شده است.

این تغییرات عملا موجب افزایش ارزش بیولوژیکی این محصول شده اند.

به عنوان مثال در این ترکیب جدید کنسانتره پروتئین وی با کیفیت عالی، جایگزین آلبومینی شده است که از سفیده تخم مرغ به دست می آید. چنین تغییری موجب آن شده است که در مقایسه با نمونه های قبلی، میزان جذب و اثرگذاری پرو ویت 80 به طور قابل توجهی افزایش یابد.

 

نکته مهم و قابل توجه دیگر آن است که افزودن کنسانتره پروتئین وی زمان مورد نیاز برای آزاد شدن اولین گروه آمینو اسید از ساختارهای پروتئینی این محصول را به مقدار زیادی کاهش داده است.

با توجه به همه این موارد، باید اذعان داشت که کیفیت و فرمولاسیون جدید این محصول که توسط تیم متخصصان لابراتوارهای شرکت الیمپ، تولید شده است بسیار عالی میباشد و به مقدار مطلوب حاوی پروتئین هایی است که به سرعت جذب بدن می شوند (مانند کنسانتره پروتئین whey) و برای مدت طولانی نیز در بافت های ماهیچه ای باقی می مانند. (مانند پروتئین ایزوله سویا)

 

علاوه بر این، این محصول با افزودن ترکیباتی چون کولین (ماده ای جهت سنتز استیل کولین که وظیفه انتقال پیام های عصبی را دارد)، اینوزیتول (ماده ای که بستر انتقال هورمون های غده هیپوفیز و هیپوتالاموس محسوب می شود) و ال-کارنتین (که وظیفه انتقال اسیدهای چرب به میتوکندری-غشای داخل سلولی) بسیار غنی شده است.

 

با مصرف پرو ویت 80 می توانید با پرداخت یک هزینه قابل قبول یک تعادل نیتروژنی خوب را برای بدن خود فراهم کنید.

 

بهترین زمان مصرف پرو ویت 80 قبل و بعد از انجام تمرین می باشد.

در این صورت می توانید مقدار مطلوبی از پروتئین با جذب بسیار سریع را برای بدن خود تامین کنید و نیز دستگاه گردش خون خود را سرشار از آمینو اسیدهای ضروری نمایید.

همچنین زمانی که قصد داشته باشید در طول روز رژیم غذایی خود را با مصرف یک پروتئین با کیفیت، غنی سازید، این محصول ایده آل ترین انتخاب خواهد بود.

یک نوشیدنی مطبوع با طعمی دلپذیر و روش تهیه آسان.

 

و حالا در زیپ کیپ های قابل حمل!


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner