صفحه اصلی  >  محصولات  >  مکمل های استقامتی

کربونایزر


کربونایزر
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

 کربونایزر ایکس آر، یک محصول مدرن بر پایه کربوهیدارت و با تاثیر گذاری فوق العاده است که برای ورزشکاران و افرادی که فعالیت بدنی بالا دارند، ساخته شده است.

 

این فراورده ترکیبی از انواع مختلف کربوهیدرات ها است که به نسبت کاملا دقیق و بر اساس گزارشات علمی و مطالعات تخصصی انجام شده توسط ورزشکاران، با هم ترکیب شده اند.

 

چنین ترکیبی ضامن پخش موثر گلوکز اشباع در بدن و جذب آن توسط ماهیچه های درگیر در حرکات ورزشی است و نیز انرژی مورد نیاز در حین انجام تمرینات را فراهم میسازد.

 

علاوه بر این به لطف حضور کربوهیدرات هایی با شاخص قند بالا، این محصول باعث بهبود سریع میزان گلیکوژن، حتی پس از انجام تمرینات شدید ورزشی میشود.

 

این محصول با فهرست کاملی از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای انجام بهتر تمرینات مانند منیزیم که موجب کاهش خستگی می گردد، نیز تکمیل شده است.

 

پتاسیم و کلسیم به انجام عملکرد طبیعی ماهیچه ها کمک میکنند.

علاوه بر این کلسیم در انجام سوخت و ساز طبیعی بدن و نیز ارسال سیگنال های عصبی در سیستم اعصاب، نقش به سزایی دارد و ویتامین B6 نیز موجب انجام نرمال سوخت و ساز گلیکوژن در بدن میگردد.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner