صفحه اصلی  >  محصولات  >  تازه ها

تریبوسترون 90


تریبوسترون 90
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

تعريف عمومي:


تريبوسترون 90 الیمپ، حاوي عصاره آبدار پانك توروين (تريبولوس ترس تريس) است كه منبع گليكوزيد، ساپونين استروئيد (بيشتر پروتوديوسين و پروتوگراسيلين و نيز ديوزژنين، راسكوژنين، جيتوژنين و تيگوژنين)، قلياي گياهي (مشتقات هرمن، هرمن و هارمين) و بيوفلی وونویدز است.

 

مواد بيواكتيو موجود در عصاره تريبولوس ترس تريس داراي اثر ضد ميكروب، ضد التهاب، محرك ايمني، و ضد سرطان و كاهش دهنده سطح كلسترول خون مي باشد.

محصول بر روی تعادل هورموني بدن تاثیر گذار است بدون آنکه مکانیزم تنظيم هورموني را مختل سازد. اين يك محصول هورموني نيست بلكه مواد آن‌ (بيشتر ساپونين) موجب افزايش زياد تستوسترون در مردان و سطح اوستراديول در زنان است بدون آنکه فراتر از سطح مناسب فيزيولوژي ببرد.

 

تريبوسترون 90 الیمپ، اثر كلي محرك و تشديد كننده دارد و نيرو و سرزندگي را حفظ كرده، فرآيند آنابوليك را فعال مي سازد، حركات جسماني و طاقت بدن را بيشتر مي كند. به علاوه عملكرد قوه جنسي دارد و ليبيدو را افزايش مي دهد و علائم نقص قواي جنسي را از ميان مي برد.

 

اين محصول مناسب ورزشكاران افراد بزرگسال فعال (به جز زن حامله و شيرده) به شكل عامل افزايش سلامت روحي و كلي فرد، مصرف می شود.

 

كارايي:

 

  • اثر ضد ميكروب، ضد التهاب، محرك ايمني، و ضد سرطان و كاهش دهنده سطح كلسترول خون
  • موثر در تعادل هورمونی 
  • افزایش دهنده تاثیر آنابولیکی و استقامت بدنی 
  • بهبود دهنده قدرت جنسی آقایان 
  • عامل افزايش سلامت روحي و كلي فرد

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner