صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

سیستم پروتئین 80


سیستم پروتئین 80
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي:

 

  • حاوی بالاترین مقدار پروتئین در بین محصولات
  • افزایش دهنده حجم عضلانی
  • مناسب تمرینات سنگین بدنی
  • افزایش دهنده انتقال پروتئین
  • مانع عکس العمل های کاتابولیکی و تجزیه عضلانی
  • تعدیل کننده مثبت ازت
  • افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن

 

 

تعريف عمومي:

 
سیستم پروتئین 80 الیمپ محصولی کنسنترات (غلظت یافت) حاوی پروتئین بالاست که برای مکمل رژیمی ورزشکاران حرفه ای، افردی که تمرینات بدنی سنگین میکنند و همچنین افرادی که پس از آسیب دیدگی مجدداً قصد ورزش دارند، طراحی شده است.

 

خصوصاً مناسب ورزشکاران قدرتی، ورزشکاران استقامتی و قدرتی و بدن سازها تولید شده است.

 
سیستم پروتئین 80 الیمپ، رشد مثبت حجم عضلانی و قدرت را از طریق افزایش انتقال پروتئین پر کیفیت را تضمین می کند. 

 

سیستم پروتئین 80 الیمپ، حاوی پروتئین های تکثیر غنی در آمینو اسیدهای برون زاد به همراه زنجیره آمینو اسید های شاخه ای برون زاد بوده که باعث تعادل مثبت ازت در حین تمرین می شود.


طعم های موجود: وانیل، شکلات، توت فرنگی و موز.


تعريف تخصصي:


این محصول محرک آنابولیسم پروتئین های عضلات بوده و همزمان از عکس العمل های کاتابولیک در فرآیند های انرژی تمرینات بدنی جلوگیری می نماید.

 

سیستم پروتئین 80 الیمپ، دارای بالاترین مقدار پروتئین در بین محصولات می باشد. حاوی مواد منتخب و در عین حال دارای قابلیت هضم و فرمول تکثیر آسان می باشد.


سیستم پروتئین 80 الیمپ، ترکیبی شامل فعال کننده های متابولیک، ال-کارنتین و لسیتین که کلین و اینوسیتول را انتقال می دهند می باشد. علاوه بر آن حاوی ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی مناسب به همراه عناصری مانند (کرومیوم، سلنیوم، مولیبدنوم) در مقادیر متنابهی بوده که سیر طبیعی فرآیند های متابولیک در حین تمرینات سنگین بدنی و دریافت بالای پروتئین های متابولیسم را تضمین می سازد.

 

به علت تصفیه فوق العاده دقیق پروتئین های آب پنیر و سفیده تخم مرغ، محصولی برای کاربرد روزانه و یک وعده پروتئینی مناسب برای قبل از رفتن به رختخواب می باشد.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner