صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

مگا استرانگ پروتئین


مگا استرانگ پروتئین
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي

 

  • افزایش حجم عضلانی
  • انتقال پروتئین بیشتر
  • مانع عکس العمل های کاتابولیکی و تجزیه عضلانی
  • تعدیل کننده مثبت ازت
  • افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن
  • افزایش استقامت در حین تمرینات سنگین بدنی
  • جذب بهتر در سیستم گوارش
  • نفوذ مستقيم در سلول عضله

 

تعريف عمومي:


اثر نهايي يك فرمول آنابوليك در ۱ مگاكپس با عملکرد بالقوه استثنایی است: آنتي كاتابولان
 
آنتي كاتابولان تركيبی منحصر به فرد با مواد خاص انتخاب شده، داراي قويترين فعالیت بالقوه آنتي كاتابوليك و آنابوليك بود و به گونه اي تركيب شده كه اثرات همديگر را تقويت ميكند.

اين محصول به طور مشترك توسط آزمايشگاه الیمپ و ام-پودزيانوسكي تهيه شده است.


اچ ام بی و آرژنين بازدارنده دو گروه مستقل آنزيم های كاتابوليك است كه حفاظت دو برابر از پروتئين هاي عضله را انجام میدهد. كمبود آرژنين موجب ازدياد فرآيند كاتابوليك و مقدار كافي آن مانع كاتابوليك ميشود. گلوتامين مانع از كاتابوليزم مرتبط با كمبود آرژنين شده و مانع اخذ اسيد آمينه از عضله براي مصارف ساير بافتهاي بدن ميگردد.

 

لوسين، ايزولوسين و والين اسيد آمينه هايي هستند كه داراي بيشترين مقدار در بافت عضلاني ميباشند و با كاتابوليزم، از پروتئين حذف ميشوند و اگر به شكل مكمل مصرف شوند، به سرعت به عضله نفوذ كرده و مانع از عملكرد آنزيم كاتابوليك به علت اشباع سلولهاي عضلاني از اسيد آمينه آزاد ميشوند.

تعريف تخصصي:


كل مولكول آرژنين روي کپی برداری يعني مرحله اول توليد پروتئين عضله عمل ميكند كه مشابه عملكرد هورمون استروئيد آنابوليك است. اين عملكرد آرژنين توسط گلوتامين پشتيباني ميشود. همزمان، آرژنين مقدمه توليد تركيباتي با خصوصيات قوي آنابوليكي است: پلي آمين، اكسيد ازت و كراتين.


لوسين فعاليت كيناسز – آنزيم آنابوليك – را به گونه مشابه هورمون تحريك ميكند: GH، IGF و انسولين. همزمان، اين كار مقدمه اچ ام بی است و بدين سبب سطح زياد آن در بافت عضلاني براي مدت درازي حفظ ميشود.

اچ ام بی عملكرد لوسين را در قبال كيناسز افزوده و مولكولهاي لازم براي سنتز هورمون استروئيد آنابوليك را فراهم ميكند.


اسيد چرب زنجيره كوتاه انشعابي (SCFA) كه به عنوان نتيجه تبادل سوخت و سازي ايزولوسين و والين ايجاد شده داراي عملكرد مشابهي روي اچ ام بی است. براي بهبود اثرات عملكرد مهمترين مواد / اسيد آمينه ها در آنتي كاتابولان، اسيد آمينه استري شده با بالاترين امكان به كار ميرود كه در عمل چند بار قابل جذبتر از انواع عادي اسيد آمينه است (بهبود جذب در لوله گوارش، سوخت و ساز محدود در جگر، بيشترين قابليت نفوذ مستقيم در سلول عضله)


اثر نهايي يك فرمول آنابوليك در ۱ مگاكپس با عملكرد قوي است: آنتي كاتابولان.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner