صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

پیور وی ایزولیت 95


پیور وی ایزولیت 95
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي:

 

  • تقویت کننده سیستم های قلبی، عروقی، عصبی و دفاعی بدن
  • تقویت کننده فرآیند سوخت و ساز در حین تمرین ورزشی
  • با ارزش ترین منبع رژیم پروتئینی برای ورزشکاران با کار آیی بالا    
  • افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن
  • كمك به بازسازي ماهيچه ها

 

تعريف عمومي:

 
پیور وی ایزولیت ۹۵، پروتئین آب پنیر مجزا (با بهترین کیفیت و بدون لاکتوز، پروتئین جدا شده آب پنیر خالص (WPI) بوده که باعث تقویت فرآیند متابولیک طبیعی در حین تمرینات بدنی سنگین شده و دریافت پروتئین را افزایش می دهد. پروتئین تجزیه شده پنیر دارای بالاترین ارزش غذایی و فعالیت های آنابولیکی در مجموعه رژیم های پروتئینی محسوب می شوند.

به علت فرآیند تبادل یون ها، با حفظ طبیعت تغییرنیافته، تمامی ساختار و فعالیت عملکرد پروتئین وی، بتا- لکتوگلوبولین، آلفا- لکتوآلبومین، ایمونوگلوبولین، پلاسما آلبومین، لاکتوفرین، لاکتو ترنسفرین، سرولوپلاسمین، فوسفولیکو پروتئین، پروتئاززو پپتونز حفظ می شود.


با توجه به ارزش غذایی زیاد و فعالیت آنابولیکی پروتئین های تجزیه شده وی (پنیر) به عنوان با ارزش ترین منبع رژیم پروتئینی برای ورزشکاران با کار آیی بالا و افراد فعال به شمار می رود. 

تعريف تخصصي:

        

پروتئین آب پنیر مجزا، ارزش غذایی بسیار بالایش را مدیون قابلیت حلال بالا و فشار اسموزی پروتئین تغییر نیافته خود و تا حدودی به دلیل وجود آمینو اسیدهای تولید داخل و خارج بدن و آمینو اسید های چند شاخه ای (بی سی ای ای) و گلوتامین میباشد. فعالیت آنابولیک زیاد، جدا از ارزش غذایی بالا، نتیجه شاخص های متابولیکی کل پروتئین های آب پنیر و همچنین پپتید ها و مایکرو پپتید های فرم گرفته حاصل از نقل و انتقالاتشان هستند. این مواد همانند عوامل رشد آنابولیک پپتید عمل میکنند. آنها انتقال آمینو اسیدها را به سلول های عضلات تسهیل نموده و آنابولیسم را تحریک میکنند.


آنتی اکسیدان ها را حفظ کرده، لیزوزوم ها را تثبیت نموده و از فعالیت آنزیم های لیزوزمی کاتابولیک جلوگیری میکنند. باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی، عصبی و سیستم دفاعی بدن میشوند. 


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner