صفحه اصلی  >  محصولات  >  کراتین ها

کراتین 1000 کری پیور


کراتین 1000 کری پیور
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي:

 

  • افزایش سریع حجم عضلانی 
  • افزایش دهنده قدرت و استقامت
  • افزایش دهنده وزن
  • افزایش عملکرد عضلات 
  • افزایش میزان انرژی
  • مناسب ورزشکاران با کارآیی بسیار بالا

 

تعريف عمومي:


کراتین 1000 کراپیور OLIMP محصولي است در قالب قرص و حاوي كراتين.

 

مولكول كراتين حامل اصلي انرژي در سلول های عضلاني است. تأمين كراتين بدن، محتواي فسفوكراتين را افزایش داده و امكان سنتز مجدد سريع ATP منبع مستقيم انرژي را ميدهد كه به افزايش شدت و كارآئي عملكرد عضلاني منجر ميشود.

 

عملكرد محصول با وجود سوربيتول و تبديل آن به فروكتوز و گلوكز موجب تقويت حمل كراتين به درون عضله با كمك به عملكرد انسولين مي شود. در عين حال، اين عملكرد فاقد عوارض جانبي مونوساكاريدهاست.

 

غلظت زياد كراتين در عضلات باعث سنتز پروتئين با اثرات ضد كاتابوليک و آنابوليك است كه منجر به رشد سريع توده عضلاني و تناسب عضله ميشود.

 

کراتین 1000 کراپیور OLIMP براي ورزشكاراني با عملکرد بالا سرعت – قدرت (وزنه برداري، پرش، پرتاب و غیره) و يا عملکرد استقامت- قدرت (بدنسازي، دوندگي مسافت زياد، مسابقات مسافت متوسط، ورزش های رزمی و غیره) يا عملکرد استقامت (مسابقه مسافت زیاد، ماراتون، بازی های گروهي، مسابقه نمايشي و غیره) انجام ميدهند، مناسب است.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner