صفحه اصلی  >  محصولات  >  پروتئین ها

میسلار کازئین


میسلار کازئین
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

این پروتئین منحصر به فرد است و حاوی پروتئین میسلار کازئین با کیفیت بالاست.

 

میسلار کازئین یک پروتئین شبانه عالی است. از بدن در برابر اثرات مخرب گرسنگی در خواب محافظت می کند و تثبیت و احیاء آمینو اسیدها در طول این زمان (در طول خواب شبانه) را تضمین می کند.

میسلار کازئین یک منبع عالی پروتئین برای بعد از تمرین است و استفاده طولانی مدت از آمینو اسیدهای لازم برای بازسازی آسیب های عضلانی ایجاد شده در تمرین های شدید را تضمین می کند.

منبع پروتئینی که در میسلار کازئین استفاده می شود، باعث شده این محصول یک مکمل منحصر به فرد و با کیفیت بالا باشد که با درخواست و تقاضای زیادی از طرف مصرف کننده ها مواجه شده است.

 

میسلار کازئین برای چه کسانی است؟

 

این محصول برای کسانی طراحی و آماده شده که نیاز به مصرف پروتئین بیشتر و با کیفیت دارند. این محصول به ویژه به کسانی توصیه می شود که، هدفشان تشدید روند بازسازی بافت های عضلانی ای است که پس از تمرین شدید تحریک شده اند. همچنین برای تحریک سریع رشد قدرت و عضلات بدون چربی استفاده می شود.

بنابراین، این محصول به ورزشکاران رقابتی و همچنین برای آنهایی که به صورت تفریحی تمرین می کنند، اختصاص داده شده است.

 

این محصول در دوران آماده سازی ورزشکاران استقامتی، رزمی و قدرتی و همچنین در دوره کاهش وزن بدن بسیار مناسب است. میسلار کازئین برای کسانی که اضافه وزن دارند و کسانی که می خواهند از چربی های اضافی خلاص شوند و همچنین کسانی که روش زندگی فعال و سالم را دنبال می کنند، توصیه می شود.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner