صفحه اصلی  >  محصولات  >  تازه ها

کولون بیوتیک


کولون بیوتیک
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

کولون بیوتیک

 

روده سالم بر عملکرد ورزشی تاثیر می گذارد!

 

بدن سالم، ذهن سالم؟ کاملا درست است

بدن سالم بدون روده سالم؟ قطعا نه

 

آنها بطور فزاینده ایی به عنوان یک منبع سلامت دیده می شوند، نه فقط از لحاظ بدنی، بلکه همچنین از لحاظ ذهنی.

بخوبی مراقب آنها باشید! ساده ترین راه استفاده از COLONBIOTIC® 7GG است که هدف اصلی آن بازگرداندن باکتری های روده است.

یک سیستم گوارشی نا کارآمد، به ویژه یک نقص در سلامت و انتشار باکتری روده، اهمیت ویژه ایی در ورزش دارد، جایی که هر جزئیاتی مهم است و بدنی که در شرایط ایده آل است، کلید موفقیت است.

 

Synbiotic چیست؟

 

یک محیط باکتریایی متعادل سالم، برای سلامتی ما ضروری است. بنابراین سلامت روان ما به سلامتی روده ها بستگی دارد.

آزمایشگاههای OLIMP (Olimp Labs)، یک مکمل غذایی تولید کرده که ماده تشکیل دهنده اصلی آن -Lactobacillus rhamnosus GG است و در غلظت 7 میلیارد (7×109 CFU*) می باشد – این ماده مسوول تکمیل محیط باکتریایی روده به ویژه در طی درمان با آنتی بیوتیک است.

2 تا 3 هفته پس از قطع آنتی بیوتیک ها، حین استفاده از داروهایی مانند (داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و ضد دردها)، هورمون ها، محرک ها (مانند الکل و تنباکو) یا به دنبال عفونت های ویروسی یا مصرف غذاهای ناسالم حاوی عوامل شیمیایی بیماری زا و رادیکالهای آزاد که باعث از بین بردن فعالیت سالم باکتری ها می شوند، مصرف این ماده مفید است.

 

این محصول با Prebiotic در شکل fructooligosaccharides، تکمیل شده است که به عنوان محیطی برای رشد کشت باکتری های لاکتیک (Lactobacillus rhamnosus GG) عمل می کند. این ترکیب، Synbiotic نامیده می شود. این اثری 2 گانه در یک محصول دارد. به این ترتیب که، شرایط مطلوب را برای رشد باکتری های Probiotic فراهم می کند و همچنین به شدت فعال باقی می ماند.

Synbiotic ها موثرتر از Probiotic ها هستند و تعادل میکروبیولوژیکی بدن را سریعتر بازسازی می کنند.

 

فعالیت بدنی طولانی مدت یا با برنامه ریزی غلط و افزایش خستگی، می تواند باعث ناتوانی روده ها در اثر استرس اکسیداتیو شود و در نتیجه می تواند باعث کاهش ایمنی و افزایش حساسیت به بیماریهای عفونی و مسری شود.

 Lactobacillus rhamnosus GG، یک نوع ایمن و بسیار آزمایش شده ایی از باکتریها هستند، باکتری Probiotic موجود در محصول، با استفاده از microencapsulation محافظت می شود.

 

مراقب روده های خود باشید و آنها از عملکرد ورزشی شما مراقبت خواهند کرد!


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner