صفحه اصلی  >  محصولات  >  تازه ها

ویتامین مولتیپل اسپورت +40


ویتامین مولتیپل اسپورت +40
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ویتامین مولتیپل اسپورت 40+، مولتی ویتامینی است که برای افراد فعال (ورزشکار) بالای 40 سال فرمول بندی و آماده شده است.

 

ویتامین مولتیپل اسپورت 40+ به افرادی اختصاص دارد که:

 

  • هدفشان حفظ سلامتی و نشاط بدنی و روحی است
  • می خواهند روند سوخت و ساز بدنشان را تسهیل کنند
  • می خواهند ظرفیت تمرینی خود را بهبود ببخشند
  • می خواهند رژیم غذایی خود را با ویتامین ها و مواد معدنی تکمیل کنند

 

تمرینات بدنی، با وجود تمام مزایایی که دارد، با خطر ابتلا به استرس اکسیداتیو همراه شده است.

این مشکل زمانی به وجود می آید که تعادل فرآیندهای اکسیداسیون و بازسازی در بدن مختل شده باشد، در نتیجه منجر به انباشته شدن بیش از حد رادیکالهای آزاد در بدن می شود.

 

آنتی اکسیدان ها، که عملکرد آنها خنثی کردن ROS (انواع واکنش پذیر اکسیژن) است، قادر به مقابله با مشکلی در این اندازه نیستند.

 

کاهش میزان سوخت و ساز بدن که متاثر از افزایش سن باشد، در به وجود آمدن چنین شرایطی کمک می کند (مشکل رادیکالهای آزاد). که نتیجه آن در سطح مولکولی می تواند آسیب رسیدن به DNA، آسیب به غشاهای سلول چربی و ساختار آمینو اسیدها و پروتئین ها باشد.

 

این حقیقت که اکسیژن نیز می تواند این جنبه منفی را داشته باشد، مدت ها قبل کشف شده است. که این جنبه منفی شامل سمی بودن اکسیژن می شود.

 

بطور واضح، تاثیر منفی اکسیژن، همان مشخصات ROS شکل گرفته از اکسیژن است (یعنی رادیکالهای آزاد اکسیژن)، که در جریان از بین بردن هوموستازی (حفظ عملکرد طبیعی بدن) در بدن، می تواند جریان را به سمت آسیب در حوزه سلولها و بافتها هدایت کند.

 

به این دلیل و از جمله دلایل دیگر، مجموعه ویتامین ها و مواد معدنی موجود در ویتامین مولتیپل اسپورت 40+ به ترمیم هوموستازی (حفظ عملکرد طبیعی بدن) در ورزشکاران، به ویژه افراد بالای 40 سال کمک می کند.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner