صفحه اصلی  >  محصولات  >  پوشاک و لوازم جانبی

کیف حمل و نگهداری غذا


کیف حمل و نگهداری غذا
توضیحات
دانلود

یک کیف کوچک و جمع و جور ساخت سوئد که فضایی برای 4 عدد ظرف نگهداری غذا از جنس پلی پروپلین و 2 فضا برای بطری های آب یا شیکر در اختیارتان قرار می دهد.

 

کیف های چند منظوره نگهداری غذا برای استفاده روزانه هستند و برای افرادی که زندگی پر جنب و جوش و سالمی دارند بسیار مناسب است یا فقط به عنوان یک کیف برای پیک نیک، بردن به محل کار یا مسافرت نیز می توان استفاده کرد.

 

این کیف، نسل جدید کیف های چند منظوره خنک نگهدارنده با کیفیت بسیار بالا است. در هر کیف جعبه های غذایی غیر سمی از جنس پلی پروپلین قرار دارد که به شما اطمینان می دهد که هیچ وقت بدن شما آغشته به سموم نخواهد شد (برخلاف جعبه های پلاستیکی معمولی) و به همراه کیف، ژل های خنک کننده غیر سمی نیز وجود دارد.

 

با توجه به طراحی ارگونومیک و چند قسمتی، شما می توانید تمام وعده های غذایی و مکمل های مورد نیاز برای تمام روز را در آن جای دهید.

 

ابعاد: 330x330x160mm

جنس: %100 پلی استر، بخش داخلی با مواد مخصوصی عایق بندی شده است.

دستگیره: 2 دستگیره با نوار، 1 نوار نگهدارنده شانه ای قابل تنظیم.

فضا: 2 جیب جانبی برای شیکر (مخلوط کن دستی) یا بطری آب.

تجهیزات: 4 ظرف ساخته شده از الیاف پلی پروپلین با ابعاد 160x118x50mm، درب ظروف با دسته هایی از جنس لاستیک سیلیکونی فشرده درزگیری شده است.

 

ظروف برای انجماد، گرم کردن در مایکروویو، شستشو در ماشین ظرفشویی و نگهداری مواد غذایی در شکل های جامد و مایع سازگار است.

 

- تقسیم کننده های فضای داخلی قابل جدا شدن، از دیواره هایی از جنس VELCRO (پارچه نایلونی) تشکیل شده است.

- 3 خشاب ژل برای انجماد چند گانه در جیب های این کیف؛ در دریچه بالایی بسته شونده، در دریچه جلویی بسته شونده و در جیب توری داخلی قرار داده شده است.

 


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner