صفحه اصلی  >  محصولات  >  کربوهیدرات ها

دکسترکس


دکسترکس
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

دسترکس ترکیبی مفید از دکستروز دارویی، تورین میکرونیزه شده و نیز مقدار قابل توجهی منیزیم است. این فرمولاسیون علاوه بر به همراه داشتن اثرات مفید دیگر، موجب بهبود عملکرد کراتین در بدن می شود.

 

به عنوان مثال افزوده شدن کراتین به رژیم غذایی موجب افزایش سرعت بازسازی سلول های ماهیچه ای ( ATP ) می شود که این، خود موجب افزایش استحکام و حجم ماهیچه ها می گردد.

زمانی که شما از این محصول استفاده می کنید، می توانید به مشاهده نتایج خوب آن نیز مطمین باشید.

 

دکستروز دارویی موجود در این محصول هم زمان که موجب بازسازی سریع گلیکوژن در ماهیچه ها می شود، سبب افزایش تولید یکی از آنابولیک ترین هرمون های بدن انسان یعنی انسولین نیز می گردد.

 

از آنجا که متخصصان ما نمی خواستند این تاثیر یک طرفه باشد، به این ترکیب تورین نیز اضافه کردند. بر کسی پوشیده نیست که این ماده علی رغم آنکه هیچ گونه خواص ماهیچه سازی ندارد، اما با تاثیر حمایتی و حفاظتی خود (آنتی کاتابولیک) نقش به سزایی در افزایش سرعت رشد ماهیچه ها دارد. علاوه بر این تورین سرعت انتقال کراتین به سلول های مورد نظر را نیز افزایش می دهد و به بهبود عملکرد سیستم گردش خون نیز کمک می کند.

 

اضافه کردن منیزیم نیز به این ترکیب کاملا عمدی بوده است تا به کراتین برای انجام وظیفه خود یعنی افزایش سرعت بازسازی سلول های ماهیچه ای کمک کند. نبود این عنصر یک عامل بازدارنده محسوب می شود در واقع بدون منیزیم، وجود کراتین در ترکیب به صورت کامل تاثیرگذار نخواهد بود.

 

آیا دکستروز های معمولی قادر به انجام همه این کارها هستند؟

 

روش توصیه شده برای گنجاندن ®Dextrex Juice در برنامه مصرف مکمل ها چیست؟

 

1. به عنوان تسهیل کننده انتقال کراتین: یک واحد (حدود 40 گرم – 65 واحد معادل 2 پیمانه یا 4 قاشق غذاخوری) از این محصول را به همراه مقدار معینی کراتین در 250 میلی لیتر آب حل کرده، مصرف کنید.

 

2. این محصول همچنین می تواند به عنوان یک افزودنی به سایر مکمل ها و یا به تنهایی به عنوان یک مکمل با پایه کربوهیدرات جهت تامین و احیا دوباره منابع گلیکوژن مصرف شود. در این حالت بهترین مقدار مصرف بین 20 تا 60 گرم است که بهتر است بعد از انجام تمرین استفاده شود.

 

در طول دوره بعد از تمرین نیز پیشنهاد می کنیم این محصول را به همراه سایر محصولات حاوی پروتین بالا مانند Whey Protein Complex 100% مصرف نمایید.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner