صفحه اصلی  >  محصولات  >  کربوهیدرات ها

کربو ناکس


کربو ناکس
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

كار آيي:

 

  • عامل موثر افزایش وزن
  • ناقل انرژی به صورت منظم در زمان تمرین
  • افزایش سرعت عمل و استقامت
  • منبع انرژی زا جهت بازسازی ذخایر مصرف شده گلیکوژن

 

تعريف عمومي: 


کربوناکس OLIMP ترکیبی از کربوهیدرات – ویتامین – مواد معدنی، مناسب ورزشکارانی است که تمرین های فشرده ورزشی مانند ( تیم های فوتبال، هندبال، بسکتبال، والیبال و غیره ) را انجام می دهند. این محصول انتقال انرژی به صورت منظم و بهینه در حین تمرین های بدنی خيلي طولانی را از لحاظ کمي و کيفی تضمین می کند.

 

کربوناکس OLIMP حاوی مجموعه ای از ویتامین های ضروری و مواد معدنی به همراه عناصری از قبیل ( کرومیوم، مولیبدنیوم، سلنیوم ) بوده، که در مقادیر قابل توجهی، فرآیند متابولیک طبیعی را در طی تمرین های سنگین بدنی تسهیل می سازد.


طعم های موجود: لیمو، پرتقال، چند میوه، توت فرنگی

 

تعريف تخصصي:


کربوناکس OLIMP در زمان تمرین های قدرتی، فشرده و طاقت فرسا به یاریتان می آید. کربوناکس OLIMP حاوی مجموعه ای از کربوهیدرات های زنجیره طولی چند شاخه ای مانند: مونو، اولیگو، پلی ساخاریدس ها در مقدار تناسب های انتخاب شده مطلوب هستند.


این محصول انتقال انرژی به صورت منظم و بهینه در حین تمرین های بدنی بسیار طولانی از لحاظ کمي و کيفی را تضمین می کند.

 

قند ندارد. کربوهیدرات ها حاوی گلوکز، هستند. گلوکز یک مونو ساخارید بسیار سریع جذب شده است که انرژی را سریعاٌ پس از دریافت انتقال می دهد.


از طرفی دیگر مالتودکسترین ها ( پلی ساخاریدها ) انرژی را بطور موفقیت آمیزی در مراحل بعدی تمرین انتقال می دهند.


ترکیب انتخابی بهینه کربوهیدرات ها در کربوناکس OLIMP سرعت عمل را بالا برده و تامین کننده منبع انرژی برای افزایش استقامت می باشد.

 

با استفاده از کربوناکس OLIMP نه تنها احساس خستگی نمی کنید بلکه از آنجا که دریافت یک محصول انرژی زا رسیدن به سطح ثابت قند خون را امکان پذیر می سازد، انرژی تولید شده در تمام مدت زمان تمرین درسطح ثابتی حفظ می شود.


استفاده از کربوناکس OLIMP بلافاصله پس از تمرینات ورزشی یک منبع انرژی زا غیر قابل جایگزین برای بازسازی ذخایر مصرف شده گلیکوژن عضلات به حساب می آید.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner