صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

ویتامین پلاس برای زنان


ویتامین پلاس برای زنان
توضیحات
توصیه ها
دانلود
 • رفع کمبود ویتامین ها و مواد معدنی
 • جلوگیری از افسردگی و اختلالات عصبی
 • حمایت ازعملکرد سیستم عصبی
 • کاهش استرس
 • جلوگیری از پیری زودرس
 • کاهش مشکلات توام با یائسگی و سندرم پیش از قاعدگی
 • حفظ رطوبت پوست و خاصیت ارتجاعی آن
 • بالا رفتن سیستم عصبی در طی یائسگی و کاهش تنش قبل از قاعدگی
 • پس از بیماری ها و در طول دوره نقاهت
 • در موارد تغذیه نامنظم
 • برای افرادی که تجربه یک حالت افسردگی، بی تفاوتی و یا مشکل فیزیکی و روانی بدتر داشته اند.

 

چرا ویتامین پلاس برای زنان،وبمخصوص زنان توصیه می شود؟
این محصول حاوی اجزای تغذیه ای انتخاب شده مخصوص،برای برآوردن نیازهای تغذیه ای زنان می باشد. این محصول شامل مهم ترین اجزای موثر بر خلق و خوی، رفاه، ظاهر و سلامت جسمانی است. ویتامین های گروه B در محصول کاملا از عملکرد سیستم عصبی حمایت می کند، از افسردگی و اختلالات عصبی جلوگیری می نماید، باعث کاهش استرس می شود و نوسانات خلق و خوی را در حد متوسط ​​حفظ می کند. ویتامین های گروه B  همراه با منیزیم، مس، کلسیم و اسید فولیک، می تواند مشکلات توام با یائسگی و سندرم پیش از قاعدگی مانند تحریک پذیری، خواب آلودگی، سردرد، نفخ شکم و حساسیت سینه را کاهش دهد.

 

راز اثر جوانسازی این مکمل چیست؟
ویتامین پلاس برای زنان، شامل مجموعه ای از ویتامین های آنتی اکسیدان(A، E، C) و مواد معدنی (روی، مس، فروم معادل، سلنیوم) که باعث کاهش رادیکال های آزاد می شود که اثر مخرب بر روی بدن داشته و منجر به تسریع پیری می شود. علاوه بر این، غنی از سیلیکا است که باعث حفظ رطوبت پوست، حصول اطمینان خاصیت ارتجاعی پوست، و داشتن ظاهری سالم می شود.

 

 

چگونه این مکمل بر تعادل هورمونی زنان اثر میگذارد؟
ایزوفلاون های سویا موجود در این محصول، اثر مثبت بر روی عملکرد سیستم هورمون زنانه دارد، باعث افزایش عملکرد سیستم گردش خون و تسهیل معدنی استخوان می گردد. کومارین ها و ترپنوئیدها از دونگ کای، انتقال اکسیژن توسط گلبولهای قرمز خون را پشتیبانی می کند و می تواند رفاه را بهبود ببخشد،هم چنین باعث بالا رفتن سیستم عصبی در طی یائسگی و کاهش تنش قبل از قاعدگی می شود.

 

چگونه ویتامین پلاس برای زنان، از ویتامین های مشابه و مواد معدنی تمایز داده می شود؟
همه اجزای معدنی در یک شکل کلات می باشد که در یک ترکیب خاص با اسیدهای آلی است و مشخصه آن جذب زیستی بسیار بالای آن می باشد. علاوه بر این، اثرات ویتامین را تضعیف نمی کنند و نسبت به حضور مواد نگهدارنده و بسیاری دیگر از مواد نامطلوب دیگر که معمولا در غذا یافت می شود، مقاوم تر می باشند. ویتامین پلاس برای زنان، به دلیل میزان جذب قابل توجهی که دارد نسبت به مکمل های دیگر،بهتر است.

 

 

به یاد داشته باشید!
در زمان انتخاب یک محصول معدنی، توجه داشته باشید علامت تجاری مواد معدنی آلبیون بر روی بسته بندی وجود داشته باشد، زیرا این علامت، جذب فوق العاده و در دسترس بودن بیولوژیک از ترکیبات معدنی را تضمین می کند.

 

 

توصیه می شود این محصول به عنوان یک مکمل روزانه به طور منظم مورد استفاده قرار گیرد:
 • به منظور رفع کمبود ویتامین ها و مواد معدنی
اگر شما تجربه یک حالت افسردگی، بی تفاوتی و یا مشکل فیزیکی و روانی بدتر داشته اید.
در موارد تغذیه نامنظم
زمانی که مقادیر بیش از حد از داروها و انواع خاصی از ادویه جات ترشی جات و نوشیدنی ها (قهوه، سیگار، نوشابه، الکل) مورد استفاده قرارگرفته شده.
پس از بیماری ها و در طول دوره نقاهت

 

 

 

 


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner