صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

ترم لاين ۲


ترم لاين ۲
توضیحات
توصیه ها
دانلود
  •  محرک فرآيند سوخت چربي بدن
  •  با اثرات ترموژنی و افزایش دهنده سوخت چربی و حرارت
  •  مناسب افراد کم فعالیت 
  •  مناسب ورزشکاران با رژیم غذایی کم کالری
  •  موثر در کاهش وزن 

 

تعريف عمومي : 
ترم لاين الیمپ مكملی غذائي است كه به شدت محرک فرآيند سوخت چربي بدن مي باشد. اين محصول داراي قوي ترين مواد غذايي است و اثرات ترموژنيک(با تأثير روي سوختن چربي بدن بر اثر افزايش ترموژن/حرارت) دارد و ساير مواد فعال، تأثير آن را بيشتر مي كنند.

چگونه اين محصول در كاهش وزن موثر است؟
عصاره گياهان فعال زيستي و ال  كارنتين به شدت فعاليت سوخت و ساز را در چربي بدن تحريك مي كنند. به خاطر اثرات ترموژني، توليد گرما توسط بدن بيشتر شده و در نتيجه سوخت و سازافزایش مي یابد. تحريك سوخت و ساز، فرآيند تخليه سلول چربي را فعال كرده و سوخت اسيد چرب را افزوده و مانع از ذخيره چربي در بدن مي شود. به علاوه تايروزين به بهبود حال شما كمك كرده و استقامت را بالا برده و با حملات گرسنگي و بدحالي كه طي رژيم غذايي رخ مي دهد مقابله مي كند.
 

اين محصول چه فرقي با ساير فرآوردههاي ترموژن دارد؟
اين محصول حاوي مواد گياهي ايمن و طبيعي است و غلظت زياد مواد فعال را در خود دارد. محصولات ترموژن بازار داراي مواد اضافي اندكی بوده و تركيب آنها براساس گياهان خشك شده مي باشد كه چندان فعال نيستند. محصول ما ايمني و حداكثر تأثير را تضمين مي كند. 

اين محصول مناسب چه كساني است؟
اين محصول مناسب افراد با سوخت و ساز بسیار کند كه فعاليت جسماني چندانی ندارند، به كار مي رود: در ضمن محصولی ایده آل است براي ورزشكاراني كه رژيم غذايي كم كالري دارند و به كاهش وزن كمك مي كند.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner