صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات بانوان / QUEEN FIT

ورک ایت لیدی


ورک ایت لیدی
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ورک ایت لیدی یک پودر عالی نوشیدنی با مخلوط کنستانتره‌ است.

 

بودن در سطح هیدراته مناسب یعنی داشتن استقامت بیشتری برای انجام تمرینات ورزشی طولانی‌تر، موثر‌تر و بدست آوردن نتایج سریع تر. این قضیه همچنین باعث میشود که شما هم در حین ورزش و هم بعد از تمرینات ورزشی احساس بهتری داشته باشید.

 

بازسازی کافی و پرسازی دوباره با عناصر حیاتی در طول حرکات ورزشی بدان معنی است که بعد از ورزش شما کاملا تخلیه از انرژی نمیشوید تا بتوانید از ادامه‌ زندگی و امور روزانه‌ خود لذت ببرید.

ورک ایت لیدی با زنجیره‌ای از اسیدهای آمینه (بی سی ای ای : ال-لوسین، ال- ایزولوسین و ال- والین) به نسبت ۲: ۱: ۱غنی شده است. مطالعات نشان می‌دهد مکمل‌های حاوی این اسیدهای آمینه قدرت بدنی و مقاومت در برابر خستگی را افزایش میدهند و هم زمان اکسیداسیون چربی ها را بهبود میبخشند (گوالانو و دیگران، ۲۰۱۱).

 

مصرف بی سی ای ای سوخت و ساز پروتئین در بافت استخوانی عضله را افزایش میدهد و کمک به کاهش سطوح مارکرهای بیوشیمیایی آسیب دیده در طی حرکات ورزشی میکند(دا لوز و دیگران، ۲۰۱۱).

 

مزایای دیگر استفاده از زنجیره‌ اسیدهای آمینه کاهش به اصطلاح " تاخیر شروع درد عضلانی" (DOMS) (پتچونکا و دیگران ۲۰۱۲) و احساس طولانی مدت سیری است. کنترل موثر کیفیت و کمیت مصرف مواد غذایی توسط کرومیوم پیکولینات و عصاره‌ تمشک (با استاندارد ۹۸٪ محتوی تمشک کتون) بدست می‌آید.

 

این عوامل زمانی که صحبت از کنترل اشتها در قابل مصرف شیرینی جات است، بسیار کارآمد هستند. از سوی دیگر کرومیوم در نگه داشتن قند خون در سطح مناسب تاثیرگذار است و برای سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها حائز اهمیت میباشد  (اندرسون، ۱۹۸۶؛ کبلا، ولپ، ۲۰۰۰).

این محصول حاوی سینرول، که یک میوه‌ مرکب، عصاره‌ گوارنا که اثرات آن توسط آزمایشات کلینیکی تایید شده و ال-کارنیتین که آن هم، بطور کامل مورد آزمایش قرار گرفته، میباشد. هر کدام از این مواد، علاوه بر موارد گفته شده، اثرات مفید دیگری نیز دارند.

 

در وهله‌ نخست، حیاتی ‌ترین عناصر، پلی ‌فنل‌های موجود در سینرول هستند، که بعنوان آنتی ‌اکسیدان عمل میکنند و همچنین عصاره‌ گوارنا که باعث تسریع در تجزیه چربی‌ها میشود و نیز تبدیل گلیسیرید موجود در سلول‌های بافت چربی به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول را تسهیل میکنند.

 

به دنبال آن تاثیرات خوب ال-کارنیتین موجود است که انتقال اسیدهای چرب در سراسر غشاء داخلی میتوکندری را به ماتریس مرکز انرژی سلولی، جایی که ترکیبات در آن‌ جا تجزیه میشوند، را فراهم میسازد.

 

یکی از عوامل کلیدی در تعیین ظرفیت برای حرکات ورزشی حذف کارآمد و خنثی سازی متابولیت در خون است که بطور قابل توجهی کمک به بالا رفتن پی اچ خون میکند. مقدار مطلوب پی اچ خون از نقطه نظر فرایندهای فیزیولوژیکی بین ۷.۳۵ تا ۷.۴۵ است که به همین منظور چندین سیستم بافر در بدن جهت حفظ تعادل اسید و باز دراین محدوده‌ مشخص فعالیت دارند.

 

اسید سیتریک رادیکال موجود در این مکمل، عاملی برای پشتیبانی از عملکرد مهم ترین تعدیل کننده‌ اسیدیته خون یعنی سیستم بافر بیکربنات است. وجود یون اسید سیتریک در فضای خارج سلولی باعث افزایش غلظت یون بی کربنات و پی اچ خون و در نتیجه خنثی شدن اثر متابولیت فسفات کلسیم مطلق کمک به حفظ تعادل اسید و باز داخل سلولی، با توجه به وجود یون منفی فسفر و یون مثبت کلسیم میکند.

 

ترکیب دیگری که به سیستم بافر کمک می‌کند، بتا آلانین است. این اسید آمینه که در این محصول به کار برده شده است، نقش تنظیم‌ کننده‌ بسیار مهمی در بدن دارد بدین معنی که همراه با اسید آمینه دیگری (هیستیدین)، بخشی از دی پپتیدها به نام کارنوزین که به طور طبیعی ایجاد می‌شوند، را تشکیل می‌دهند. این ترکیب مسئول عملکرد صحیح مکانیسم بافر در بافت ماهیچه، خنثی کردن رادیکال‌های آزاد و تنظیم فعالیت آنزیم‌ها میباشد.

 

این اثرات باعث تنظیم بهتر فعالیت بدن برای افزایش تمرینات بدنی، کمک به افزایش جذب حداکثری اکسیژن (VO2max) و افزایش مدت زمان ورزش میشود(کولبرستون و دیگران، ۲۰۱۰). مصرف ال-گلوتامین، که همچنین بخشی از این محصول را تشکیل میدهد، ممکن است بر دفاع آنتی اکسیدانی تاثیر بگذارد. این اسید آمینه که جزء اصلی از یک دی پپتیدی به نام گلوتاتیون است، یکی از موثر‌ترین سیستم های خنثی سازی رادیکال های آزاد در بدن است.

 

این محصول همچنین شامل گلوکورونولاکتون است که یک ترکیب واسطه مهم در متابولیسم کربوهیدراتها میباشد و دارای خواص سم زدایی است.

این محصول شامل اسید هیالورونیک است. یک بلوک ساخت و سازی بسیار مهم از ماتریکس خارج سلولی درم، که دارای خواص بسیار عالی اتصال آبی است.

ویتامین‌هایی مانند نیاسین و پیریدوکسین نیز باعث سوخت و ساز مناسب مناسب کالری دریافتی میشوند.

استفاده از نوشیدنی‌ها در حین انجام تمرینات ورزشی، باعث افزایش مدت زمان تمرینات، افزایش سطح انرژی و اطمینان از هیدراتاسیون مناسب بدن در طول فعالیت بدنی خواهد بود.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner