صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

استرس کنترل


استرس کنترل
توضیحات
توصیه ها
دانلود
  • افزایش عملکرد سیستم عصبی دربرابر فشارهای بیش از حد ذهنی و جسمی
  • افزایش توانایی تمرکز وتفکر منطقی
  • کاهش خستگی و بهبود مقاومت در برابر تنش های جسمی و روانی
  • بهبود حافظه و تمرکز
  • افزایش و تقویت عملکرد سیستم عصبی
  • اعتماد به نفس را بهبود می بخشد.
  • خواب آلودگی ایجاد نمی کند.
  • توانایی بدن را برای انطباق با شرایط محیطی متغیر افزایش می دهد.

 

تعریف عمومی:

 رهایی از استرس طبیعی

استرس کنترل مکمل غذایی متشکل از 6 آداپتوژن که حاوی 5 عصاره های گیاهی استاندارد شده و ال  تیانین که یک اسید آمینه طبیعی از چای سبز است، می باشد. مواد فعال آداپتوژن ها تطابق ​​بدن را در برابر پاسخ به استرس های روزمره افزایش می دهد. علاوه بر این این مکمل حاوی منیزیم و ویتامین های B6 و B5 (اسید پانتوتنیک) می باشد که عملکرد سیستم عصبی دربرابر فشارهای بیش از حد ذهنی و جسمی افزایش می دهد.

 

 

اثرات استرس بر بدن چه هستند؟

تقریبا 65 درصد از جمعیت بزرگسال متاسفانه هر روز نتایج حاصل از استرس را تجربه می کنند و  این تعداد در حال افزایش است. ما در جهانی زندگی می کنیم که استرس بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما است، هم  در خانه و هم در محل کار. استرس مکانیسم دفاعی طبیعی بدن است که کاملا در موقعیت های خطر ناگهانی کار می کند، یعنی دقیقا زمانی که یک واکنش سریع به محرک استرس زا  مورد نیاز است.

 با این حال اگر استرس بیش از حد طولانی شود، می تواند برخی اثرات مضر داشته باشد. اگر استرس توسط چالش های روزمره ایجاد شود و ما فعالیت هایی خارج از توانایی های بدنمان انجام دهیم و هیچ زمانی برای بازسازی نداشته باشیم، ما احساس اضطراب کرده و پریشان، تحریک شده و به طور مداوم خسته خواهیم بود . زندگی تحت استرس مداوم می تواند به بسیاری از عوارض جدی منجر شود. این می تواند به تغییر رفتار ما، عملکردهای شناختی و احساسات منجر شود. علائم شایع استرس عبارتند از: از دست دادن اشتها، اعتیاد به الکل، تنفس سریع وعمیق، تعریق بیش از حد، کاهش میل جنسی، تغییر رفتار اجتماعی، مشکلات خواب، کابوس های شبانه. استرس همچنین پاسخ به ایمنی بدن را کاهش می دهد و مانع از عملکرد مناسب سیستم عصبی شده و منجر به کاهش توانایی تمرکز و تفکر خلاق و درک ما خواهد شد. تضعیف ظرفیت عملکرد ما، باعث شروع عواطف شدید و احساسات)خشم، غم و اندوه، افسردگی)شده  و در نهایت منجر به خستگی و ناتوانی می شود.

 

 

چه کسانی باید از استرس کنترل استفاده کنند؟

این مکمل به ویژه برای افرادی توصیه می شود که به طور دائم در معرض استرس های محیطی قرار دارند، یا همیشه در زندگی عجله دارند، و همچنین برای افرادی که مشاغل سنگین و فعال دارند، چه مسئولیت زیاد دارند و چه کسانی که حجم کار فیزیکی و روانی بالا دارند. در نهایت این مکمل برای افرادی که بیش از اندازه از محرک های استرس زا رنج می برند و مشکلات مربوط به آن را تجربه می کنند، توصیه می شود.

آداپتوژن ها چه هستند و چگونه بدن انسان در شرایط استرس زا تحت تاثیر قرار می دهد؟

امروزه جلوگیری از استرس امکان پذیر نمی باشد، اما ما می توانیم یاد بگیریم که چگونه به نحو احسن استرس و علائم آن را کنترل کنیم. طبیعت با فراهم کردن آداپتوژن به ما کمک می کند .این مواد توانایی بدن را برای انطباق با شرایط محیطی متغیر افزایش می دهند. اکثر آداپتوژن ها از گیاهانی به دست می ایند که عوامل فعال بیولوژیکی آن ها می تواند اثرات تنظیمی در بدن انسان داشته و مقاومت بدن نسبت به شرایط استرس زایی که هر روز تجربه می شوندرا افزایش می دهد. آنها عاری ازاثرات آرام بخش بوده و بر خلاف آرام بخش گیاهی مانند داروی والرین، آنها اثرات گیج کننده ندارند. اما فقط باعث افزایش و تقویت توانایی های شناختی، افزایش توانایی تمرکز وتفکر منطقی می شوند. آداپتوژن ها دارای خواص انطباقی ​​بدن بوده و به ما در کنترل واکنش به عوامل استرس زا که هم درمحل کار و هم در منزل با آن مواجه هستیم، کمک می کند.

 

 

چگونه آداپتوژن های فعال موجود در کنترل استرس، کمک به مقابله با عوارض استرس می کند ؟

استرس کنترل مجموعه ای از آداپتوژن های ویژه انتخاب شده است که به شکل عصاره های گیاهی استاندارد شده است و با ال  تیانین غنی شده است. علاوه بر این، مخلوط آداپتوژن شامل منیزیم، ویتامین B6 و اسید پانتوتنیک می باشد.

 

 

مخلوط آداپتوژن:

عصاره ریشه طلائی:موجب افزایش ظرفیت کارشده و برای توانایی جسمی و روحی مفید بوده، و نهایتا منجر به کاهش خستگی و بهبود مقاومت در برابر تنش های جسمی و روانی می شود.

عصاره  گون: باعث تحریک عملکرد سیستم ایمنی بدن شده و منجر به بهبود حافظه و تمرکز و برای سیستم ایمنی مفیدمی باشد.
عصاره آشواگاندها: برای کمک به از بین بردن اثرات استرس مزمن، تقویت قابلیت های شناختی (حافظه و تمرکز را بهبود می بخشد)می باشد و دارای اثرات مفیدی روی سیستم ایمنی بدن است.

عصاره جینسنگ سیبری :باعث تقویت بدنی می شود که به دلیل فعالیت بیش از حد روحی و جسمی ناشی از استرس طولانی مدت خسته می باشد، هم چنین می تواند توانایی به تمرکز و ظرفیت کار به خصوص در شرایط خستگی مزمن را بهبود بخشد.

عصاره ریشه ماکا: حاوی مواد غذایی طبیعی، ویتامین ها و مواد معدنی بوده که دارای خواص کمک به بدن برای انطباق با شرایط مضر محیطی می باشد،و نیز عملکرد سیستم عصبی را افزایش می دهد.

ال  تیانین: جزئی از چای سبزاست که به آن " اسید آمینه آرامش بخش" می گویند. با توجه به خواص آن ( به طور مستقیم بر عملکرد مغز برای ارتقای فعالیت موج آلفا که یک سیگنال از آرام سازی مغزمی باشد، تاثیر دارد ) ال تیانین خواب آلودگی ایجاد نمی کند، یادگیری و تمرکز را تقویت می کند و اعتماد به نفس را بهبود می بخشد.

 

 

استرس کنترل حاوی چه مواد مفید دیگری برای مبارزه با اثرات استرس است؟

این مکمل با موادی که بدن زمانی که در معرض استرس های محیطی قرار می گیرد نیاز دارد، غنی شده است و اثرات یکدیگر را بر روی بدن افزایش می دهد. منیزیم موجود در آن برای سیستم عصبی ضروری است و می تواند عملکرد مغز و مقاومت آن در برابر استرس را بهبود بخشد. ویتامین B6 برای متابولیسم منیزیم مورد نیاز است. یعنی از طرفی باعث افزایش جذب آن و اثرات سودمند آن بر روی سیستم عصبی شده و از طرف دیگر به از بین بردن عواقب ناشی از استرس کمک می کند. اسید پانتوتنیک برای تامین انرژی لازم است و کمبود آن باعث خستگی مداوم می شود.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner