صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

ال کارنیتین فورت پلاس


ال کارنیتین فورت پلاس
توضیحات
توصیه ها
دانلود
  • حاوی مواد چربی سوز،  انرژی زا
  •  افزایش سوخت چربی تا 70%
  •  موثر در کاهش وزن افراد مستعد به چاقی
  •  مانع از چاقی، سلولیت، تصلب شریان ها و بیماری دیابت
  • تسریع در بازیابی به تعویق افتاده
  • بهبود در ظرفیت هوازی
  • تاخیر در روند پیری
  • مناسب بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت، ترک اعتیاد، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران سنگین

 

تعریف عمومی:

ویتامین ب تی (ال کارنیتین) ویتامین انرژی زای طبیعی است که در علم رژیم غذایی در خصوص مراقبت و سلامتی تحول عظیمی به وجود آورده است. عواملی مانند گذشت زمان و محیط زیست به همراه یک رژیم نا معقول، ذخایر ویتامین ب تی را به اتمام می رسانند.

ویتامین ب تی نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح بافر سیتو پلاسماتیک و غشاء انتقال دهنده برای استیل و رادیکالهای استیل و یونها (مواد مغذی واکنش پذیر) چربی ها و کربو هیدراتها، آمینو اسیدها، الکترولیت ها و میکرو المنت ها هنگامی که یکدیگر را منظم تکمیل می کنند، بر عهده دارد.

این عمل سوخت چربی را تا 70% افزایش داده، به کاهش وزن کمک کرده و مؤثر بودن رژیم را تضمین و تثبیت می سازد، تولید چربی و کلسترول را محدود نموده و مقدار گلوکز را افزایش می دهد. از چاقی، سلولیت، تصلب شریان ها و بیماری دیابت جلوگیری کرده، تاثیر فرآیند متابولیسم انرژی را افزایش داده و املاح معدنی را متعادل می کند.

به بازیابی تعویق افتاده سرعت بخشیده، ظرفیت هوازی را بهبود می دهد. رادیکال های آزاد را از بین برده غشاء بیولوژیکی را تثبیت می سازد. احساس سلامتی را افزایش داده و سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند. روند پیری را به تاخیر می اندازد.

ویتامین مکملی ب تی به منظور کاهش وزن برای افراد چاق و مستعد به چاقی، توصیه می شود. همچنین برای بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت، ترک اعتیاد، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران با عملکرد بسیار زیاد و کلآ برای افراد 40 سال و بالاتر توصیه می شود.

 

 

تعریف تخصصی:

ال کارنیتین 500 فورت پلاس کپسولی حاوی 500 میلی گرم ال کارنیتین می باشد. اولین کپسول تولید شده از پلیمر های کربو هیدرات گیاهی بوده و بالاترین دینامیسم جذب مواد فعال را تضمین کرده و با استفاده از کپسول های ژلاتینی از بروز خطر جلوگیری می کند.

این محصول ایده آل افرادی است که علاقه ای به جویدن و چشیدن قرص ندارند.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner