صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

ال کارنیتین


ال کارنیتین
توضیحات
توصیه ها
دانلود
  • حاوی مواد چربی سوز  انرژی زا 
  •     افزایش سوخت چربی تا 70%
  •     موثر درکاهش وزن افراد مستعد به چاقی  
  •     مانع از چاقی، سلولیت، تصلب شریان ها و بیماری دیابت
  •     تسریع در باززایی به تعویق افتاده 
  •     بهبود در ظرفیت هوازی 
  •     تاخیر در روند پیری
  •     مناسب بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت، ترک اعتیاد، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران سنگین

 

 

تعريف عمومي:
ویتامین ب تی ( ال  کارنیتین) ویتامین انرژی زای طبیعی است که در علم رژیم غذایی در خصوص مراقبت و سلامتی تحول عظیمی به وجود آورده است. عواملی مانند  گذشت زمان  و محیط زیست به همراه یک رژیم نامعقول ذخایر ویتامین بی تی را به اتمام می رسانند. ویتامین ب تی نقش بسیار مهمی در عملکرد صحیح بافر سیتوپلاسماتیک و  غشاء انتقال دهنده برای اسیل و رادیکال های استیل و آیانها،   مواد مغذی واکنش پذیر،  چربی ها و کربو هیدرات ها، آمینو اسید ها، الکترولیت ها و میکرو المنت ها هنگامی که یکدیگر را منظم تکمیل می کنند، بر عهده دارد: این عمل سوخت چربی را تا 70% افزایش داده، به کاهش وزن کمک کرده و موثر بودن رژیم را تضمین و تثبیت می سازد. تولید چربی و کلسترول را محدود نموده و مقدار گلوکز را افزایش می دهد. از چاقی، سلولیت، تصلب شریان ها و بیماری دیابت جلوگیری کرده، تاثیر فرآیند متابولیسم انرژی را افزایش داده و املاح معدنی را متعادل می کند. به باززایی تعویق افتاده سرعت بخشیده، ظرفیت هوازی را بهبود  می دهد. رادیکال های آزاد را از بین برده غشابیولوژیکی را تثبیت می سازد. احساس سلامتی را افزایش داده و  سیستم دفاعی بدن را تقویت می کند. روند پیری را به تاخیر می اندازد.  ویتامین  مکملی ب تی به منظور کاهش وزن برای افراد چاق و مستعد به چاقی، توصیه می شود.هم چنین برای بیماران مبتلا به تصلب شریان، دیابت، ترک اعتیاد، ورزشکاران تفریحی و ورزشکاران با عملکرد بسیار زیاد و کلاً برای افراد 40 سال و بالاتر توصیه می شود.

 

 

تعريف تخصصي: ال  کارنیتین 500 فورت پلاس کپسولی حاوی 500 گرم ال  کارنیتین می باشد. اولین کپسول تولید شده از پلیمر های کربوهیدارت گیاهی بوده و بالاترین دینامیسم جذب مواد فعال را تضمین کرده و با استفاده از کپسول های ژلاتینی از بروز خطر جلوگیری می کند. این محصول ایده آل افرادی  است که علاقه ای به جویدن و چشیدن قرص ندارند.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner