صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

گواراناكس


گواراناكس
توضیحات
توصیه ها
دانلود
  • تامین انرژی و افزایش قدرت بدن
  • افزایش سطح هوشیاری در فعالیت های ذهنی
  • کاهش حس خستگی
  • مؤثر در کاهش بافت چربی بدن

 

تعريف عمومي:

يك فنجان قهوه  قوي در يك كپسول:

يك مكمل غذايي كه حاوي كافئين به دست آمده از گياه گواراناست و داراي خاصيت ملايم و اثر طولاني مي باشد و داراي عنصري فعال است كه دسترسي و حفظ تناسب ذهني و بدني را براي انسان ممكن مي سازد و باعث كاهش چربي زير پوستي مي شود.

 

 

گوآرانا چيست؟

گوآرانا (پائوليناكوپانا) يكي از گياهان انبوه آمريكاي جنوبي است كه دانه هاي آن حاوي مقادير زيادي از كافئين طبيعي است كه مصرف آن به خوبي براي بدن قابل تحمل است.

مقدار كافئين موجود در اين گياه تقريباً 4 برابر بيشتر از كافئين موجود در گياه قهوه است و در حال حاضر مصرف دانه هاي آن به عنوان يك محرك به منظور افزايش توانايي و كاهش خستگي مورد تقدير ساكنان بومي جنگل هاي آمازون مي باشد.

 

 

چرا كافئين موجود در گياه گوآرانا بهتر از گياه قهوه است؟

اگر شما احساس خستگي و فقدان انرژي مي كنيد، سعي كنيد با گوآراناكس زندگي كنيد. خيلي از ما به خاطر مصرف مقدار زيادي قهوه در روز مشكلاتي را تجربه كرده ايم. خيلي از ما به دليل مصرف قهوه زياد بيش از حد تحريك شده و پريشان مي شويم و نمي توانيم بر روي كارهايي كه انجام مي دهيم تمركز كنيم.

برخي از افراد حساس هم كه تحمل كافئين پائيني دارند، پس از مصرف نوشيدني محبوب خود، دچار لرزش دست، تپش قلب زياد، مشكلات دستگاه گوارش و سوزش سر دل مي شوند.

برعكس تأثير دانه هاي قهوه، كافئين موجود در گياه گوآرانا آهسته تر آزاد مي شود و در نتيجه بدن را با سرعت كمتر اما به مدت طولاني تر تحريك مي كند و از آنجايي كه كافئين موجود در گوآرانا در روده كند جذب مي شود، اثر محرك آن به صورت خفيف اما در يك دوره زماني طولاني احساس مي شود.

اثرات مفيد گوآرانا ممكن است تا 6 ساعت پس از مصرف آن باقي بماند. اين امر موجب افزايش بهره وري از كاري كه انجام مي دهيم، بدون هيچگونه عوارض جانبي منفي در مقايسه با مصرف قهوه زياد مي شود.

 

 

گوآرانا چگونه عمل مي كند؟

در طي ساليان زيادي كه تحقيقات متعددي روي اين گياه انجام شده است، معلوم شده كه عصاره گوآرانا باعث افزايش انرژي شده و به كاهش اثرات خستگي كمك مي كند و براي سلامت بدني و ذهني مفيد مي باشد.

گوآرانا باعث افزايش سطح هوشياري و حافظه مي شود كه مخصوصاً براي مطالعه كردن هاي طولاني مدت مفيد است و يا به عنوان مثال: در مشاغلي كه نياز به تمركز به مدت زمان هاي طولاني دارند كه اغلب خسته كننده هم هستند. به عنوان نمونه رانندگان مسافت هاي طولاني بخصوص در هنگام شب.

 

 

آيا گوآرانا ممكن است به كاهش وزن كمك كند؟

دانشمندان نشان داده اند كه گوآرانا اشتها را کاهش و سرعت متابوليسم را افزایش مي دهد. همچنين داراي خواص ترموژنيك (گرمازايي) مي باشد. كه همه اين ويژگي هاي گوآرانا به فرآيند سوزاندن چربي هاي بدن و در نهايت كاهش وزن كمك مي كند و در نتيجه گوآراناكس مي تواند نماينده مكمل هاي كاهش وزن باشد.

 

 

آيا استفاده از گوآراناكس در ورزش مفيد است؟

بله. چون گوآرانا از طريق اثرات تحريك كننده خود باعث بهبود عملكرد و استقامت ورزشكاران در تمرينات ورزش هاي مختلف مي شود. اين مكمل تأثيرات سودمندي در رشته هاي ورزشي  سرعتي و شديد (ورزش هاي قدرتي و رزمي) و همچنين ورزش هاي طولاني مدت (دوهاي استقامت، دوچرخه سواري و اسكي) دارد.

 

 

چرا گوآراناكس از ديگر مكمل هاي مشابه آن بهتر است؟

تكنولوژي بسيار پيشرفته و جديد كه داراي بالاترين كيفيت استاندارد در توليد عصاره گوآراناي غلظت بالا (20 درصد كافئين) كه در اختیار شركت Olimp مي باشد، اين امكان را فراهم مي كند كه كپسول هاي گوآراناكس كه داراي 80 ميلي گرم كافئين هستند، به آساني جذب بدن شوند و همچنين بابدن افراد مختلف به خوبي سازگار باشند.

هر كپسول گوآراناكس كافئيني معادل 1 فنجان قهوه دارد كه در عين حال عاري از عوارض جانبي اغلب محرك ها از قبيل ايجاد عصبانيت، مشكلات معده و ... مي باشد.

در هر زمان از روز مي توانيد كافئين مورد نيازتان را به شكل يك كپسول همراه خود به هر نقطه اي كه مي خواهيد برده و مصرف نمائيد.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner