صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات بانوان / QUEEN FIT

ویتامین مولتیپل لیدی


ویتامین مولتیپل لیدی
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ویتامین مولتیپل لیدی یک ترکیب غنی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و عصاره‌های گیاهی مفید و با ارزش است.

  

در حالی که فراهم آوردن مقدار مناسب از ماکروهای اساسی و عناصر ماکرو، به عنوان کلید موفقیت در تمرینات ورزشی محسوب میشود، حفاظت آنتی اکسیدانی صحیح نیز برای زنان پرتحرک بسیار حایز اهمیت است. عصاره‌های مختلف گیاهی با کیفیت بالا موجب بهبود و تقویت عملکردهای مختلف بدن میشوند.

 

در مقایسه با دیگر محصولات موجود در بازار، این مکمل ذخیره‌ متعادل و مناسبی از میکرونیوترینت‌های مورد نیاز روزانه را تامین میکند. هرکدام از دو قرص، حاوی مواد تشکیل دهنده‌ی متفاوتی شامل ویتامین‌ها، مواد معدنی و عصاره‌های مختلف گیاهی هستند اما نسبت آن‌ ها بر اساس ساعت بیولوژیکی طبیعی بدن انسان است. مواد معدنی در قالب کی‌لیت‌های آمینو‌اسید آلبیون تهیه شده است، که ترکیبات پیچیده‌ای از عناصر با ارزش با اسیدهای آلی و اسیدهای آمینه ضعیف شده میباشند.

 

فرم کی‌لیت، عناصربیو را کاملا ضد حساسیت میسازد که در نتیجه مصرف آن ها کاملا بی خطر خواهد بود. کی‌لیت‌های آلبیون قابل جذب ترین نوع مواد معدنی هستند، آن‌ها معده را تحریک نمیکنند و نیز مانع از جذب سایر مواد معدنی نمیشوند.

 

ویتامین مولتیپل لیدی برای برآوردن تقاضا میکرونوترینت بدن در طول یک روز پرتحرک طراحی شده است. این محصول حاوی چربی و ویتامین‌های محلول در آب (از جمله مجموعه‌ای کامل از ویتامین‌های گروه بی) و مواد معدنی شامل: آهن (کی‌لیت)، منیزیم، کروم، سلنیوم، منگنز (کی‌لیت)، ید و مولیبدن است.

 

عصاره‌های مختلف گیاهی نیز با دقت بر اساس نیازهای یک بدن پرتحرک انتخاب شده است.

 

 مخلوط OXXYNEA عصاره‌ای از ۲۲ نوع میوه و سبزیجات با محتوای بسیار بالایی از ویتامین‌ها و آنتی اکسیدان‌های قوی است (انگورفرنگی سیاه، گیلاس، گریپ فروت، پرتقال، زغال اخته، زردآلو، سیب، آناناس پاپایا، انگورسبز وقرمز، توت فرنگی، چای سبز، جوانه‌ی گندم، مارچوبه، کلم بروکلی، سیر، زیتون، پیاز، کلم، خیار، هویج و گوجه فرنگی)؛ این عصاره از عملکرد مناسب و سم زدایی کبد و تقویت دستگاه گوارش و فرآیند گوارش پشتیبانی میکند (عصاره کنگر فرنگی حاوی ۵٪ سینارین).

 

عصاره‌ی جینسنگ (با استاندارد ۷٪ از محتوای جین سنوزید) به طور مؤثر سرزندگی بدن را افزایش می‌دهد، وعصاره‌ی چای سبز علاوه بر بهینه سازی سوخت و ساز بدن، باعث تحریک لیپولیز، خنثی‌سازی رادیکال‌ های آزاد میشود و سطح مناسبی از انرژی را در طی تمرینات ورزشی فراهم می آورد (دیلو و همکاران، ۱۹۹۹؛ ونبلز و همکاران ۲۰۰۸).

 

ویتامین مولتیپل لیدی برای خوابی آرام، بهبود بازسازی کامل و نیز فرایندهای متابولیک بدن در حال استراحت تهیه شده است. ویتامین‌های موجود در نوع شبانه‌ی این محصول علاوه بر داشتن عملکردهای مفید دیگر، نقش مهمی را در سوخت و ساز بافت استخوان (ویتامین D)، تشکیل ساختار مناسب کلاژن (ویتامین C)، عملکرد مناسب سیستم عصبی و یکپارچه سازی فرایند های متابولیک (مجموعه‌ای از ویتامین‌های گروه B) ایفا می‌کنند.

 

مواد معدنی موجود در نوع شبانه‌ی این محصول عبارتند از: کلسیم، سیلیکون، روی (کی‌لیت) و مس (کی‌لیت). علاوه بر این، این محصول حاوی عصاره‌هایی با دقت انتخاب شده است که: سوخت و ساز بافت چربی را افزایش می‌دهند (عصاره‌ی تمشک با استاندارد ۹۸٪ از محتوای تمشک کتون)، از عملکرد کلیه‌ها و مجاری ادراری پشتیبانی می‌کنند (عصاره‌ی قره قاط با استاندارد ۱۰٪ از محتوای پروآنتوسیانیدین، عصاره‌ی گزنه)، کمک به بهبود میزان چربی خون می‌کنند (۴۰٪ عصاره‌ی ایزوفلاون سویا) و اثری مفید بر روی پوست، مو و ناخن‌ها دارند (گزنه و گیاه دم اسبی).

منبع مناسبی از ویتامین‌ها و مواد معدنی، نیازی انکار ناپذیر برای یک خانم پرتحرک جهت داشتن بدنی سالم است! 


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner