صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات OLIMP LABS

آرتروبلاک


آرتروبلاک
توضیحات
توصیه ها
دانلود
 • محافظت، تقویت و بازسازی مفاصل
 • بر عملکرد مفاصل موثر است
 • خاصیت ارتجاعی مفاصل و راحتی و نرمی آن ها را حفظ می کند
 • به حفظ تحرک مفاصل کمک می کند و مانع از احساس خشکی آن ها می گردد.
 • تاثیر بسزایی بر مفاصل ما، تاندون ها و پوست دارند

 

تعریف عمومی:

آرتروبلاک مکملی منحصر به فرد است که حاوی 7 ماده مهم فعال به علاوه اسید هیالورونیک بوده که محافظت، تقویت و بازسازی مفاصل را بر عهده دارد و به طور کلی بر عملکرد مفاصل موثر است.

تحقیقات علمی ثابت کرده است که:

 • گلوکوزامین و کندرویتین سولفات - به حفظ ساختار مناسب مفاصل، تاندون ها و استخوان ها کمک می کنند و به همان میزان، تاثیر مثبت بر روی کشش و عملکرد مفاصل دارند.
 • اسید هیالورونیک - یکی از اجزای اصلی بافت مفاصل است.
 • عصاره کندر سراتا که خاصیت ارتجاعی مفاصل و راحتی و نرمی آن ها را حفظ می کند.
 • عصاره ریشه زنجبیل (الکلی زنجبیل- ال) به حفظ تحرک مفاصل کمک می کند و مانع از احساس خشکی آن ها می گردد.
 • ویتامین C - مسئول سنتز موفق کلاژن می باشد و برای عملکرد صحیح غضروف ضروری است.
 • اسید آمینه کلات منگنز توسط آلبیون که منبعی با قابلیت جذب بسیار بالای منگنز است و مسئول حفظ سلامت استخوان ها بوده و در سنتز مناسب از بافت های پیوندی شرکت دارد.

 

چرا احساس درد در مفاصلمان داریم؟

 به منظور عملکرد بهتر، بافت های همبند می بایست به صورت مرتب باز سازی شوند. با گذشت سن توانایی باز سازی بافت های همبند، رباط ها، تاندون ها را از دست می دهیم. رادیکال های آزاد، گونه های اکسیژن آزاد که تاثیر مخرب روی بدن انسان دارند مقصر می باشند. تاثیرات نا مساعد رادیکال های آزاد می تواند در قسمت هایی از پوست و سیستم لوکوموتور که غالباً در بافت های همبند موجود می باشند قابل مشاهده هستند، خصوصاً نسبت به تاثیر مخرب آنها حساس می باشند.

با گذر زمان و سن، توانایی طبیعی برای مبارزه با گونه های اکسیژن آزاد که منجر به انحطاط تدریجی عناصر سیستم لوکوموتور ( نقص تحرکی) می شود کاسته و رو به زوال می رود. ظرفیت بدنمان برای ساخت قند های امینو، ساخت عناصر بافت های همبند کاهش پیدا می کند.  به همین دلیل است که مکمل ها می بایست با آنتی اکسیدان های فعال مانند ویتامین C که همچنین در ساخت کلاژن (پروتئین ساختار بافت همبند) نقش دارد غنی شوند. برای قرون متمادی، آنتی اکسیدان های غنی و مناسب مفصل ها در گیاهانی نظیر زنجیبل، بوزولیا در چین و هند یافت می شده که برای حل مشکلات مربوط به سیستم لوکوموتور ( نقص تحرکی ) مصرف می شدند. گلوکوزامین سولفات و کندراتین سولفات بسیار در حفظ و حمایت سیستم نقص تحرکی موثر می باشند، ماده ای نوع آورانه و منحصر به فرد که تاثیر بسزایی بر مفاصل ما، تاندون ها و پوست دارند و تنها نامشان از طریق کرم های ارایشی گران قیمت ضد چروک و اسید های هیالورونیک تزریقی شنیده شده است.  این ذرات باورنکردنی می تواند مقدار زیادی آب حفظ کند که البته ساختار پوست را بهبود بخشیده اما همچنان به مفاصل روان کننده های طبیعی ارائه می کند.


کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner