صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات بانوان / QUEEN FIT

ست فری لیدی


ست فری لیدی
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

ست فری لیدی یک مکمل کمپلکس حاوی آنتی اکسیدان است: جدیدترین نوع از میکروکپسول اسید اسکوربیک و ویتامین E.

 

هر کدام از این ترکیبات از اهمیت زیادی برخوردار هستند که موجب عملکرد موثر خنثی سازی رادیکال‌های آزاد میشوند. یکی دیگر از عناصری که از بدن در مقابل استرس اکسایشی محافظت می‌کند، روی است که در فرمی کاملا بی خطر، بدون ایجاد حساسیت وبا قابلیت جذب سریع از ترکیب کلات با اسیدهای آمینه تهیه شده است. این عنصر بخشی از گروه بزرگی از آنزیم‌های مهم، مانند سوپراکسید دیسموتاز، یکی از سیستم‌های حفاظتی بدن در برابر رادیکال های آزاد، میباشد.

 

ست فری لیدی شامل دو منبع مستقل از منیزیم میباشد که عنصری ضروری برای عملکرد صحیح عضلات، هدایت عصب‌ها و کاهش خستگی است. این محصول همچنین محتوی کلسیم، عنصرمعدنی اصلی بافت های استخوانی، نیز می باشد که نقش حیاتی در حفظ هدایت اعصاب بازی می کند و به بهتر لخته شدن خون نیز کمک میکند.

 

اسید سیتریک موجود درمنیزیم و نمک کلسیم به عنوان پشتیبان سیستم‌های بافر بدن عمل میکند. یکی از مهم‌ ترین عوامل تاثیرگذار بر مقدار ظرفیت فشار قابل تحمل، حذف موثر و خنثی سازی متابولیتی است که در خون ظاهر میشود و بطور قابل توجهی به بالا نرفتن پی اچ خون کمک میکند. مقدار مطلوب پی اچ خون از نقطه نظر فرایندهای فیزیولوژیکی بین ۷.۳۵ تا ۷.۴۵ است که به همین منظور چندین سیستم بافر در بدن جهت حفظ تعادل اسید و باز دراین محدوده‌ مشخص فعالیت دارند.

 

اسید سیتریک رادیکال موجود در این مکمل، عاملی برای پشتیبانی از عملکرد مهم ترین تعدیل کننده‌ی اسیدیته خون یعنی سیستم بافر بیکربنات است. وجود سیترات در فضای خارج سلولی باعث افزایش غلظت یون بی کربنات و پی اچ خون و در نتیجه خنثی شدن اثر متابولیت میشود.

 

یون‌های مثبت منیزیم و کلسیم نیز به حفظ یک محیط خونی پایدار کمک میکنند. فسفات کلسیم مطلق نیز با توجه به وجود یون منفی فسفر و یون مثبت کلسیم، کمک به حفظ تعادل اسید و باز داخل سلولی میکند و در نهایت نمک بی‌کربنات مطلق در تنظیم پی اچ خون نقش موثری دارد. این مکمل حاوی عصاره‌ قره قاط (با استاندارد محتوای ۱۰ درصد از پروآنتوسیانیدین) است که دارای خواص آنتی اکسیدانی است و از عملکرد صحیح دستگاه ادراری پشتیبانی میکند.

 

گلوکورونولاکتون ترکیبی مهم است که به عنوان واسط در سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها عمل میکند. عصاره‌ گزنه مانع احتباس آب و نیز باعث حذف ضایعات ناشی از سوخت و ساز بدن می‌شود وهمراه با عصاره گیاه دم اسبی عملکرد دفع کلیه‌ها را تسهیل بخشیده، باعث حفظ موها و داشتن پوست و ناخن‌هایی سالم میشود.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner