صفحه اصلی  >  محصولات  >  بعد از تمرین

تورین مگا کپس


تورین مگا کپس
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

تورین مگا کپس ۱۵۰۰ میلی گرم با کیفیت فوق العاده در یک کپسول فوق بزرگ!!!

 

تورین یکی از آمینو اسیدهای ضروری است که از متیونین و سیستیین ساخته میشود. این ماده در بدن به شکل یک آمینو اسید آزاد و یا جزیی از یک پتید ساده موجود در پلاکت ها و صفرا، پدید می آید و توسط اسید صفراوی به تاروکلیک اسید، تبدیل میشود.

 

این آمینو اسید به عنوان یک واحد پروتیینی سیستماتیک تلقی نمیشود اما وجود آن در فرایند تبدیل پروتیین ها بسیار ضروری میباشد. بدن انسان به طور طبیعی مقدار کمی تورین تولید میکند اما این مقدار به ویژه برای جوانان، افراد در حال رشد و نیز افراد پرتحرک کافی نیست.

 

دقیقا مانند گلوتامین، تورین نیز موجب ذخیره نیتروژن در بدن میشود. در طول انجام تمرین، در بدن مقدار زیادی سروتونین تولید و آزاد میشود. سروتونین هورمونی است که در ماهیچه ها موجب ایجاد واکنش های کاتابولیک میگردد و تورین ماده است که تولید این هورمون را محدود میکند.

 

مقدار کاهش یافته سروتونین از بروز خستگی جلوگیری میکند و به فرد اجازه میدهد که برای مدت طولانی تری به انجام تمرینات مشغول باشد. در حین انجام تمرینات نیز، تورین موجب افزایش غلظت و دوام بیشتر یون های کلسیم در سیستم اعصاب و سلول های ماهیچه ای میشود.

 

علایم تجاری MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES®  در مالکیت صنعتی لابراتوارهای گروه OLIMP میباشند. ما اولین هستیم!

 


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner