صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات بانوان / QUEEN FIT

گود مورنینگ لیدی


گود مورنینگ لیدی
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

گود مورنینگ لیدی محصول ترکیبی عالی از اشکال مختلف پروتئین است و برای خانم‌هایی طراحی شده که هم به کارایی و هم به طعم اهمیت میدهند.

 

زمانی که صحبت از تلاش برای رسیدن به یک فرم بدنی مناسب است، گود مورنینگ لیدی بهترین انتخاب و همراه میباشد! این محصول برای متابولیک ‌ترین بافت‌ها، تغذیه فراهم میکند و در نتیجه پشتیبانی حرفه‌ای برای یک بدن فعال است. مهم‌تراز آن، این محصول برای تمام خانم‌‌هایی که میخواهند وزن خود را کم کنند و شکل بدنی خود را بهبود بخشند درنظر گرفته شده است.

 

این محصول کمک می‌کند تا شکل و فرم بدن به صورت مطلوب درآورده شود و مانع از رشد بیش از حد عضلانی میگردد.

 

 

چطور از گود مورنینگ لیدی استفاده کنیم؟

 

این محصول به عنوان یک میان‌ وعده‌ عالی و نیز به عنوان جایگزینی برای دسر و شیرینی به کار میرود.

عذاب وجدان را فراموش کنید! شما می‌توانید این غذای شیرین و لذیذ را با دانستن این نکته ‌که در حال خدمت کردن به بدن خود هستید، میل کنید!

بهترین زمان استفاده از این محصول، صبح ها بعد از بیدار شدن از خواب و یا بعد از انجام تمرینات ورزشی میباشد.

 

این محصول فوق العاده میتواند به عنوان موارد زیر نیز مصرف شود:

 

  • نوشابه‌ای لذیذ و گوارا با پایه‌ی آب یا شیر و ...
  • نوشابه‌ای غنی شده با میوه‌ ها، فرنی، کورن فلکس یا آجیل.
  •  ترکیبی از یک بستنی خانگی پروتئینی
  • پایه‌ای برای درست کردن یک "بارس" سالم و لذیذ که نیاز به پخت ندارد، در ترکیب با فرنی، آجیل و روغن نارگیل.
  • پایه ای برای ساخت یک موس عالی، در ترکیب با کره بادام زمینی و غیره.

 

گود مورنینگ لیدی علاوه بر محتویات مفید دیگر حاوی: کنسانتره‌ با قابلیت جذب آسان و پروتئین وی ایزوله است که به صورت بسیار فشرده درآمده و نیزهیدرولیز کلاژن که دارای پپتیدهای کوچک با قابلیت جذب بسیار بالا و سریع است، میباشد.

 

کلاژن هیدرولیزشده شامل موادی است که بلوک‌های ساختمانی حیاتی‌ای برای بافت های همبند محسوب میشوند و به نوبه‌ خود، مسئول ایجاد ساختار مناسب و سالم برای پوست، استحکام و قابلیت ارتجاعی آن هستند.

 

مقدار مناسب پروتئین در رژیم غذایی یک عامل مهم در کنترل وزن و حفظ تناسب درست بافت های مختلف بدن است. بازسازی موثر بعد ازتمرینات ورزشی به معنی انجام سوخت و ساز بهتربافت چربی و در نتیجه داشتن یک احساس طولانی مدت و پایدار از تنومندی و بهبود کلی سلامت است.

 

وضعیت مناسب بافت عضلانی به شما اجازه می‌دهد تا شکل و استحکام بدن را حفظ کنید. این درست است که خوردن متناسب و درست محصولات پروتئینی نقش مهمی در کیفیت بافت‌های عضلانی دارد، اما از سوی دیگر با این محصول ترس از رشد بیش از حد عضلات وجود ندارد!

 

سطح پایین هورمون تستوسترون در بدن یک زن، عامل اصلی جلوگیری از رشد بیش از حد بافت ماهیچه ای است. علاوه بر این، حفظ یک منبع کالری مناسب کمک زیادی به داشتن حجم عضلانی مطلوب می‌کند، حتی زمانی که شما یک رژیم غذایی با مقدار پروتئین بالا دارید!

 

فیبر ذرت موجود در فراوری این محصول منبعی از کربوهیدرات غیر قابل هضم است که باعث بهبود هضم غذا، جذب ترکیبات چربی از دستگاه گوارش و افزایش پاکسازی آن می‌شود. یکی از بزرگترین مزایای این محصول، عدم وجود گلوتن است، چیزی که امروزه در بسیاری از محصولات فیبر موجود در بازار، به کاربرده شده است.

 

این محصول حاوی سینرول، که یک میوه‌ی مرکب، عصاره‌ گوارنا که اثرات آن توسط آزمایشات کلینیکی تایید شده و ال-کارنیتین که آن هم، بطور کامل مورد آزمایش قرار گرفته، میباشد. هر کدام از این مواد، علاوه بر موارد گفته شده، اثرات مفید دیگری نیز دارند.

 

در وهله‌ی نخست، حیاتی‌ترین عناصر، پلی‌ فنل‌های موجود در سینرول هستند، که بعنوان آنتی‌اکسیدان عمل میکنند (خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد و حفاظت از ساختارهای سلولی، به ویژه اسیدهای چرب اشباع نشده، پروتئین و DNA) و همچنین عصاره‌ی گوارنا – که باعث تسریع در تجزیه چربی‌ها می‌شود و نیز تبدیل گلیسیرید موجود در سلول‌های بافت چربی به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول را تسهیل میکنند. به دنبال آن تاثیرات خوب ال-کارنیتین موجود است که انتقال اسیدهای چرب در سراسر غشاء داخلی میتوکندری را به ماتریس مرکز انرژی سلولی، جایی که ترکیبات در آن‌جا تجزیه میشوند، را فراهم میسازد.

 

شواهد مزایای افزایش سهم پروتئین در رژیم غذایی:

 

نتایج مطالعاتی که تاثیر داشتن یک رژیم غذایی با پروتئین و کربوهیدرات بالا را در میزان انرژی و عملکرد مفید بدن مورد بررسی قرار داده است، به وضوح حاکی از آن است که مصرف سهم بیشتری از پروتئین در برنامه‌ روزانه‌ غذایی دارای اثرات بسیار مثبت بر نسبت اجزای تشکیل دهنده بافت‌های مختلف بدن، شاخص چربی خون، قند خون و کنترل اشتها (از طریق داشتن احساس سیری) در طی فرآیند کاهش وزن در زنان بالغ است. (لایمن و دیگران، ۲۰۰۳).

 

کاهش وزن در یک دوره‌ کوتاه مدت اغلب نیاز به یک رژیم غذایی کم کالری با افزایش همزمان ذخیره‌ی پروتئینی دارد. با این حال، همانطور که در آزمایش دیگری نشان داده شده است، مصرف محصولات حاوی پروتئین (به خصوص پروتئین وی) ممکن است به ثبات وزن بدن در طی یک دوره‌ی زمانی طولانی مدت، حتی بدون محدودیت در مقدار مصرف کالری کمک کند.

 

مطالعات فوق نشان داده است که، در طول مدت آزمایش، گروهی که از مکمل پروتئین وی استفاده کردند، حجم بدنی پایین‌تری (۱.۸- کیلوگرم)، حجم چربی پایین‌تری (۲.۳- کیلوگرم) و دور کمر کوچکتری در مقایسه با گروهی که مکمل کربوهیدرات با همان ارزش حرارتی استفاده کرده بودند، داشتند. (دی. جی بایر و دیگران. ۲۰۱۱)

 

با توجه به نظر دیگر نویسندگان که تاثیر رژیم غذایی کم انرژی بر شاخص‌های بیوشیمیایی خون را مورد مطالعه قرار داده‌اند، رژیم غذایی با پروتئین بالا تاثیر بیشتری بر کاهش غلظت تری اسیل گلیسرول، تعدیل آهن (هموگلوبین) و حفظ متابولیسم بهتر ویتامین ب ۱۲ دارد (م نواکس و دیگران. ۲۰۰۵).


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner