صفحه اصلی  >  محصولات  >  مکمل های تندرستی

ام سی تی اویل


ام سی تی اویل
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

کارایی:

 

  • برای درمان سوء جذب
  • باعث کاهش پیوستن اسیدهای چرب به بافت ها میگردد
  • کاهش سنتز کلسترول و اسیدهای چرب
  • تاثیری بر افزایش سطح کلسترول خون نخواهد داشت
  • در درمان بیماری کیسه صفرا، اختلال در هضم، جذب و انتقال چربی رژیمی، بیماران با مشکل سوء جذب و برای بیماران مبتلا به صرع یا در موارد سرطان و ایدز بسیار مفید است
  • از بروز برخی از عفونت ها جلوگیری می نمایند و ضد تومور میباشند
  • باعث کاهش کالری دریافتی میشوند

 

تعریف عمومی:

 

100٪ خالص با زنجیره متوسط ​​تری گلیسیرید!
لبریز از انرژی برای کار عضله!

 

خواص منحصر به فرد این نوع چربی ها مربوط به کوتاه بودن طول زنجیره و کوچک بودن اندازه مولکولی آن ها میباشد که باعث محلول بودن آن ها در آب میگردد.
این ماده غذایی برای پاسخگویی به تلاش عضلانی شدید افراد، به ویژه برای ورزشکاران در نظر گرفته شده است.

این محصول زنجیره متوسط اسیدهای چرب (MCFA) را با روغن گیاهی ام سی تی غنی میسازد. MCFA موثرترین عنصر پر انرژی برای کار، بازسازی و توسعه بافت عضلانی است.

 

ام سی تی اویل "روغنی است با اسیدهای زنجیره ی کوتاه که جذب خوبی دارد و در موارد متعدد کاربرد دارد.

مصرف ام سی تی باعث کاهش پیوستن اسیدهای چرب به بافت ها میگردد.

 

از این روغن در مواردی چون اختلال در هضم، جذب و انتقال چربی رژیمی، بیماران با مشکل سوء جذب و یا در موارد سرطان و ایدز استفاده میگردد. این چربی در درمان بیماری کیسه صفرا موثر میباشد و نشان داده شده که استفاده از آن در تجزیه و انحلال سنگ های صفراوی بسیار موثر است.

 

ام سی تی در صورتی که در رژیم غذایی وجود داشته باشد، سریعا اکسید شده و تولید اجسام کتونی مینماید. این انرژی سریعا به تمامی بافت های بدن منتقل میگردد.

 

ام سی تی در شرایط تأخیر رشد و یا در زمان جراحی و تروما که نیاز به انرژی بالا می رود، برای تأمین انرژی مورد نیاز ضروری میباشد. همچنین از ام سی تی در رژیم های غذایی کتون زا برای بیماران مبتلا به صرع استفاده میشود.

 

چربی های ام تی سی از طریق تولید اجسام کتونی و اکسیداسیون، باعث بهبود توانایی قوه ادراک و تقویت سیستم ایمنی شده، از بروز برخی از عفونت ها جلوگیری می نمایند و ضد تومور میباشند.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner