صفحه اصلی  >  محصولات  >  محصولات بانوان / QUEEN FIT

دیفاین ایت لیدی


دیفاین ایت لیدی
توضیحات
ترکیبات
توصیه ها
دانلود

دیفاین ایت لیدی محصول پشتیبانی خوب در روند تلاش‌های شما برای رسیدن به فرم اندامی‌ فوق العاده میباشد.

 

یک رژیم غذایی مناسب و متعادل در کنار فعالیت های بدنی همیشه به نتایجی که مورد نظر ما در یک بازه زمانی میباشد منجر نمیشود. به همین دلیل است که استفاده از مکمل های مشخص، که ترکیبات آن ها از سوی متخصصان به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و نتایج تاثیر آن ها ثابت شده است، به ما کمک میکند.

 

دیفاین ایت لیدی به طور خاص برای خانم‌هایی طراحی شده که خواهان کاهش سایز و حفظ اندامی بهتر جهت افزایش و بهینه سازی متابولیسم هستند.

 

این محصول حاوی سینرول، که یک میوه‌ مرکب، عصاره‌ گوارنا که اثرات آن توسط آزمایشات کلینیکی تایید شده و ال-کارنیتین که آن هم، بطور کامل مورد آزمایش قرار گرفته، میباشد. هر کدام از این مواد، علاوه بر موارد گفته شده، اثرات مفید دیگری نیز دارند.

 

در وهله‌ نخست، حیاتی ‌ترین عناصر، پلی ‌فنل‌های موجود در سینرول هستند، که بعنوان آنتی‌ اکسیدان عمل میکنند و همچنین عصاره‌ گوارنا که باعث تسریع در تجزیه چربی‌ها میشود و نیز تبدیل گلیسیرید موجود در سلول‌های بافت چربی به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول را تسهیل میکنند.

 

به دنبال آن تاثیرات خوب ال-کارنیتین موجود است که انتقال اسیدهای چرب در سراسر غشاء داخلی میتوکندری را به ماتریس مرکز انرژی سلولی، جایی که ترکیبات در آن‌ جا تجزیه میشوند، را فراهم میسازد.

 

اثرات خوب کارنیتین بیشتر توسط کافئین که باعث تحریک لیپولیز(تجزیه چربی)، عصاره قهوه سبز (با استاندارد ۵۰ درصد از ACG محتوای اسید کلروژنیک)، عصاره چای سبز (که دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است) (مراجعه به کتاب: دیلو و همکاران، ۱۹۹۹؛ ونبلز و همکاران ۲۰۰۸) و همچنین عصاره‌ی گوارنا، شدت می یابد.

 

همچنین بهبود میزان گرمازایی در بدن، میتواند بسیار موثر باشد. این به معنی کسب نتایجی بسیار سریعتر با توجه به عواملی از قبیل افزایش مصرف کالری منفعل به دلیل افزایش درجه حرارت بدن میباشد.

 

گرمازایی و افزایش متابولیسم بافت چربی علاوه براین توسط اثرات عصاره‌ فلفل سیاه که حاوی ۹۵ درصد از ماده قليايى فلفل و عصاره فلفل قرمز، با استاندارد ۸٪ از محتوای کپسایسین، که باعث تحریک هرچه بیشتر جذب سایر مواد تشکیل دهنده فعال در فرمول میشود، نیز تقویت شده است.

 

اثرات کاهش وزن نیز با افزودن عصاره‌ تمشک (با استاندارد ۹۸٪ محتوی تمشک کتون) که موجب کنترل بهتر اشتها میشود و نیز کرومیوم پیکولینات که یک ترکیب آلی کرومی جهت نگه داشتن قند خون در سطح مناسب است، پدیدار میگردد.

 

لازم به ذکر است که اثر مفید و حائز اهمیت این ترکیب بر روند سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها ثابت شده است. (مراجعه به کتاب: اندرسون، ۱۹۸۶؛ کبلا، ولپ، ۲۰۰۰). تاثیرات این ترکیبات برای استفاده‌ کنندگان کنترل بهتری را بر روی کمیت و کیفیت مصرف مواد غذایی فراهم ساخته، همچنین اشتها و میل به شیرینی جات را در آن ها کاهش میدهد.

 

علاوه بر این ثبات فرایند متابولیک بدن توسط اسید نیکوتین تقویت میشود که همراه با ۹۸٪ ال-تیانین از عملکرد سیستم عصبی پشتیبانی میکند.

 

همچنین، افزودن عصاره‌ گزنه دارای اثرات مفید بر روی پوست، مو، ناخن ها میباشد و عملکرد هماهنگ با کلرید پتاسیم، احتباس آب در بدن را کاهش میدهد.


محصولات دیگر

کراتین اکسپلود پودر

ترکیبی پیشرفته با میزان جذب متفاوت بوده و به شکل کراتین میباشد. مصرف کراتین عملکرد فیزیکی را در کوتاه مدت با شدت بالا و در مسابقات تکرار شونده (اشاره به مصرف روزانه ۳ گرم کراتین) افزایش میدهد.

کراتین اکسپلود پودر

اطلاعات بیشتر

Designed & Developed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner